Emma Smetana a Jordan Haj opět jako dvě hrdličky! Mladý Trojan je zapomenut
Zdroj: Imax

Emma Smetana a Jordan Haj opět jako dvě hrdličky! Mladý Trojan je zapomenut

Vytvořeno dne 27.08.2020

Po delší době se v IMAX v Cinema City Flora konala slavnostní premiéra dlouho očekávaného snímku Tenet od Christophera Nolana, kterou si nenechala ujít spousta známých českých celebrit a influencerů. Na červeném koberci se objevila s úsměvem na tváři i „hodně propíraná“ Emma Smetana, která tentokrát neměla po boku mladého Trojana, ale svého zákonitého manžela Jordana Haje. Toho diváci již brzy spatří na televizních obrazovkách v pěvecké soutěži Tvoje tvář má známý hlas.

Mezi hosty nechyběl mladý herec Václav Šanda, kterého diváci znají například jako Štěpána z pohádky Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. „Jako filmový nadšenec, jsem se uvedení filmu Tenet už pár dní nemohl dočkat, a tak jsem byl moc rád, když mě Cinema City pozvalo na slavností premiéru, a ještě k tomu do sálu IMAX. Tenet je dokonalá vizuální podívaná, která není pouze letním blockbusterem, ale sci-fi u kterého musíte dost přemýšlet, a to mě baví,” říká Vašek.

Na premiéře se objevila Vlastina Svátková, Václav Neužil, Jakub Kohák, Veronika Hejlíková či Denisa Pfauserová se svým novopečeným snoubencem.

Tenet, v režii Christophera Nolana, je jedním z nejočekávanějších snímků tohoto roku. Na svém režijním kontě má Nolan světoznámé filmy jako Počátek, Interstellar nebo batmanovskou trilogii. Nový film nese opět velmi zřetelně Nolanův typický rukopis, který jeho skalní fanoušci milují. Pohybuje se v časových smyčkách a snadno diváka zmate během několika málo minut.

Film Tenet zhlédnete v multiplexech Cinema City od 27. srpna, a to i ve speciálních formátech IMAX, 4DX a VIP Chodov.