Miláček fanynek SuperStar neusnul na vavřínech. Pokřtí debutový singl ve své rodné Ostravě
Zdroj: archiv

Miláček fanynek SuperStar neusnul na vavřínech. Pokřtí debutový singl ve své rodné Ostravě

Vytvořeno dne 27.08.2020

V polovině července vydal zpěvák Mikuláš Hrbáček svůj první singl Miss You, který zaznamenal na kanále YouTube obrovský úspěch. Za měsíc má přes 100 tisíc zhlédnutí a mladý zpěvák z plných sil připravuje další videoklip. Co by to ale bylo bez pořádného koncertu a křtu? Ten proběhne v sobotu 29. srpna od 18:00 hodin ve velkolepém stylu ve zpěvákově oblíbeném klubu Garage v jeho rodné Ostravě. 

A proč nezvolil na křest raději Prahu?

 "Vím, že se většinou tyto party dělají v Praze, v městě médií. Ale já jsem věrný svému městu. Když jsme začali křest plánovat, ani na sekundu mě nenapadlo, že by to mělo být jiné město než Ostrava," prozradil Mikuláš. Na svůj koncert si dokonce přizval pár hostů. Budou jimi jeho kolegové ze SuperStar. Přijetí pozvala zpěvačka Alžběta Kolečkářová, Martin Šafařík a z letošního ročníku Giovanni Ricci se svou přítelkyní Martinou Koniarikovou.

Před pár dny oslavil Mikuláš své 18. narozeniny, a tak vše spojí v jedno. O dobrou náladu a skvělou amtosféru nebude nouze. Vstupenky jsou v předprodeji v síti TicketLive.

Mimo slibně rozjetou pěveckou kariéru má Mikuláš svoji vlastní značku oblečení Atheris a momentálně chystá třetí kolekci. Ty dvě první byly během několika minut beznadějně vyprodané.