Erotické hrátky ve vile influencerů. Silvia Dellai konečně ukázala, co umí!
Zdroj: TV Prima

Erotické hrátky ve vile influencerů. Silvia Dellai konečně ukázala, co umí!

Vytvořeno dne 06.04.2022

Noční díl Like House 3 bude plný uvolněné nálady a erotické vášně. Postará se o to nejen alkohol, který zde tentokrát poteče proudem, ale také afrodisiakální kapky, které dostanou influenceři k užití s doporučenou dávkou pěti kapek.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Málokdo si však tuto instrukci vezme k srdci, většina s touto medicínou na sobě šetřit nebude. A tak není výjimkou ani dvacet kapek a více… Co to s místním osazenstvem udělá? Stranou zůstane jen málokdo! O největší pozdvižení se postará Silvia Dellai, která doposud zůstávala spíše stranou. Však také Lap Dance a vše s příchutí erotiky a sexu jsou její parketa! Více prozradí video…

Nejdřív se uvolní Lukáš. Je ale patrné, že v jeho případě jde spíše o hru s příměsí humoru. O takzvanou brother love. A pak přijdou na řadu výzvy s Lap Dance. Nejdřív tento úkol padne na Hanku s tím, že se má pokusit svést Silvii. Hanka se však v této disciplíně cítí nesvá. Ve chvíli, kdy se stejného úkolu zhostí Silvie, která má Lap Dance udělat Vojtovi, je patrné, že se ke slovu dostala profesionálka. Bravurnímu erotickému výkonu Silvie nebrání ani fakt, že její svádění právě Vojta se svojí sexuální orientací neocení. Silvie se na něho zkušeně vrhne a je bouřlivě povzbuzována okolím. „Šáhni mu na ty cecky!“ vyřvává vzrušeně Lukáš a je na něm patrné, že by s Vojtou okamžitě měnil. Ostatně ze Silviina výkonu jsou paf úplně všichni! „Pro mě to není nic těžkého, udělat Lap Dance,“ přiznává Silvie a dodává, že ji to baví!