Vojtěch Dyk nastoupí opět za katedru. Začne se natáčet Pan profesor 2
Zdroj: TV Nova

Vojtěch Dyk nastoupí opět za katedru. Začne se natáčet Pan profesor 2

Vytvořeno dne 05.04.2022

Úspěch seriálu Pan profesor si vyžádal jeho pokračování. Začátkem července začne televize Nova natáčet jeho druhou řadu.  

Mimo Vojtěcha Dyka a Beáty Kaňkové se diváci mohou těšit ina další členy učitelského sboru gymnázia jako jsou Martin Pechlát, Ondřej Bauer a Matouš Ruml spolu s jejich studenty. Seriálové pedagogy doplní nová angličtinářka v podání Bereniky Kohoutové.

„Marek je pořád stejný, ale není tak singl,“ říká představitel hlavní role Vojtěch Dyk. „Na chalupě mi kluci z fotbalu říkali, že je to dobrý a protože právě tam jedna učitelka vyhrála Zlatého Ámose, tak se to tam dost sleduje. Dokonce mě pozvali, abych byl u této soutěže předseda poroty, takže jsem to díky Panu profesorovi někam dopracoval,“ dodává co mu role přinesla.

Vztah nekonvenčního učitele chemie, tělocviku a fyziky Marka (Vojtěch Dyk) s jeho kolegyní češtinářkou Karolínou (Beata Kaňoková) přejde do nové fáze poté, co jej oba dotyční odhalí před svými studenty i kolegy. I přesto, že jim obě skupiny fandí a podporují je, komplikace na sebe nenechají dlouho čekat. Zatímco Marek se vzdává svého statusu svobodného mládence a zkouší, jaké je to být ve vztahu, objevuje se na scéně neodbytný praktikant Robert (Viktor Zavadil), kterému se Karolína líbí a z jejího vztahu s Markem si vůbec nic nedělá. Marek se navíc, kvůli svým metodám, dostává do potíží, které ho mohou stát i místo. Situace se tak vyhrotí, že se do celé věci vkládá ministerstvo. Karolína mezitím řeší, zda toho na ní není i ve spojení s novou funkcí zástupkyně ředitelky moc a jestli má její nový partner vůbec takovou perspektivu, aby o něm řekla své matce (Nela Boudová). Druhá série tak bude sledovat, jak oba dotyční obstojí ve svých nových vztahových rolích.