Eva Burešová v zajetí chlapů! Před natáčením kuchař Forejt, na natáčení syn Nathaniel a Noid
Zdroj: herminapress

Eva Burešová v zajetí chlapů! Před natáčením kuchař Forejt, na natáčení syn Nathaniel a Noid

Vytvořeno dne 06.05.2021

Hvězda Slunečné Eva Burešová právě dokončila novou písničku, která je věnovaná jejímu synovi Nathanielovi. Inspiraci našla herečka a zpěvačka ve své oblíbené knížce Malý princ. Po nazpívání songu šla ještě dál a natočila i videoklip. 

Dva dny natáčela Eva Burešová svůj vysněný klip a přání jí do písmene pomohl splnit muzikant Václav Noid Bárta, který se postaral o hudbu a režii klipu. „Nečekala jsem, že ten videoklip může být až tak nádherný. Vím, že Vašek všechny klipy, které točí, dělá dokonale a umělecky. Nečekala jsem ale, že to bude tak… Natáčeli jsme v Planetáriu a v Botanické zahradě v Troji. Viděla jsem pár náhledů a moc se těším na výsledek,“ rozplývala se herečka pár minut po natočení posledního záběru. „Celé jsem to nechala čistě na Vaškovi. Známe se dlouho a vím, že je to sázka na jistou.“

A její slova potvrzuje i Václav, který byl režisérem i kameramanem v jedné osobě. „S mou partnerkou Eliškou, která napsala text, Evu známe. Víme, co se jí líbí a že jí Nathánek připomíná Malého prince. Eliška jasně zvolila tohle téma a já jsem věděl, jaká hudba se jí bude líbit. Však už jsem jí napsal snad pět písniček a natočil dva klipy."

Dream team byl složen, a zpěvačka tak nemluvila vůbec do ničeho – ani do kostýmů, ani do lokace. „Trefili se naprosto do všeho, nebylo potřeba nic vymýšlet. Když jsem tu písničku od Vaška dostala, tak jsem si ji nedokázala poslechnout celou. Rozbrečela mě a musela jsem si to dávkovat,“ přiznává Eva, která si ji první den pustila snad tisíckrát. Zamilovala se okamžitě

Eva je na syna pyšná a je pyšná i na to, že mu mohla věnovat písničku, která může být třeba i ukolébavkou pro všechny malé děti.