Eva Josefíková přivítala na svět Haničku. Kdo jí půjde za kmotru?
Zdroj: TV Prima

Eva Josefíková přivítala na svět Haničku. Kdo jí půjde za kmotru?

Vytvořeno dne 13.04.2021

John Linhart a jeho Denisa se konečně dočkali. Na svět přišla malá Hanička a pro herečku Evu Josefíkovou to znamenalo, že se na chvilku ocitla v porodnici, kde tak trochu trénovala na to, co v jejím reálném životě za několik týdnů přijde.

V jednu chvíli se John (Maroš Kramár) s Denisou pohádají a vypadá to, že v onen životní okamžik bude Denisa sama. Nakonec ale John všechno stihne a dorazí k porodu v tu pravou chvíli. „Točilo se mi dobře. Byla to větší legrace, než to asi ve skutečnosti bude. Na Slunečné se nám narodila zdravá Hanička a největší zážitek pro mě byl, že jsem točila s tím malinkým miminkem,“ vzpomíná na natáčení Eva Josefíková, která se na to, jak zahrát porod co nejrealističtěji, připravovala bez lékařského dohledu.

„Jediné, na co jsem při natáčení těchto scén myslela, bylo, že se musím šetřit – kvůli svému těhotenství jsem byla opatrná. Můj seriálový partner Maroš u toho byl a docela jsme se nasmáli,“ přiznává herečka, která se na porodní sál vůbec nedostala a žádný dramatický ani jiný porod netočila. „Bylo to pár kontrakcí, střih a miminko bylo venku. Musím prozradit, že mi poradilo pár zasloužilých matek ze štábu, jak na to, a já jim tímto děkuji.“

Kdo půjde malé Haničce za kmotru a jak se bude rodinka tvářit na nový přírůstek, uvidí diváci už dnes večer.