Experiment Markéty Fialové! V kterém účesu se vám líbí nejvíc?
Zdroj: Hair studio Honza Kořínek

Experiment Markéty Fialové! V kterém účesu se vám líbí nejvíc?

Vytvořeno dne 15.07.2021

Moderátorka Markéta Fialová si vyzkoušela netradiční roli vlasové modelky. Společně s kadeřníkem Honzou Kořínkem fotili jeden ze speciálních projektů Pure Love.

„V rámci své profese jsem před objektivem už několikrát stála. Musím ale říct, že tohle bylo jiné.  Honza ladil opravdu každý vlas a každý milimetr. Je to jiné fotit účesy, říká moderátorka zpravodajské televize CNN Prima NEWS. V některých účesech i outfitech se team odvázal, to ale moderátorce nevadilo. „Jsem ráda, když je focení pokaždé jiné, nebráním se skoro ničemu. Samozřejmě musím mít důvěru v lidi, se kterými pracuji, a to se tady povedlo. Na některé modely bych si sama netroufla, ale svěřit se profesionálům je fajn," usmívá se oblíbená tvář zpravodajství Markéta Fialová. 

Během focení došlo i na beauty a práci s mokrými vlasy, i když to vypadá jako jednoduchá záležitost, není tomu tak. „Upřímně, voda z rozprašovače přímo do obličeje není ta nejpříjemnější věc na světě.  Navíc to bylo na samém začátku focení, tak jsem si v duchu říkala, co asi tak přijde dál. Ale všechno další už pak proti tomu bylo v suchu a pohoda. A také zážitek ze spolupráce s inspirativními lidmi.“ uzavírá Markéta Fialová.