Radek John se potřetí oženil. Vzal si o dvacet let mladší modelku Markétu
Zdroj: herminapress

Radek John se potřetí oženil. Vzal si o dvacet let mladší modelku Markétu

Vytvořeno dne 12.07.2021

Říká se, že nevstoupíš dvakrát do stejné řeky. Publicista a politik Radek John to risknul. V neděli 10. července se totiž potřetí ve svém životě oženil. Vzal si o dvacet tel mladší modelku Markétu Zámyslickou.

Dlužno podotknout, že Johnova první manželka byla Alena Karešová (nyní Ortenová) . Manželství však trvalo necelé čtyři roky. Druhou Johnovou manželkou pak byla mediálně známější herečka Zlata Adamovská, se kterou se rozvedl až po dlouhých šestadvaceti letech. Spolu mají dvě děti Barbaru a Petra, když z jiného vztahu má dceru Terezu.

Novopečená manželka Markéta (Zámyslická) Johnová také vyvrátila spekulace, že ke svatbě došlo v souvislosti s očekáváním potomka. „Žádný jiný důvod, než ten, že jsme pro sebe stvořeni, není,“ uvedla. „Po obřadu jsme došli domů, zatáhli závěsy, které jsem kvůli intimitě koupila a celý zbytek dne jsme si užívali svůj nový vztah,“ dodala novopečená paní Johnová.

 

 

 

Default User Image
Onderka, 15.07.2021 09:25
Všude se tahá špína jen na Radka, ale ona i Markétka ho měla ze začátku jen jako bokovku. Takže vlastně se hledali až se našli.
Default User Image
Dave, 08.12.2021 10:47
Tak to mu upřímně závidím. Infarkt při sexu s o dvacet let mladší manželkou, no řekněte sami, umíte si představit krásnější smrt?