Fanynky se zblázní! Hezounek ze SuperStar se ukázal ve sprše!
Zdroj: herminapress

Fanynky se zblázní! Hezounek ze SuperStar se ukázal ve sprše!

Vytvořeno dne 17.07.2020

 

Jedna z nejvýraznějších postav letošní SuperStar Mikuláš Hrbáček vydává svůj nový videoklip, během jehož zhlédnutí se bude nejedné fanynce tajit dech. Mladý zpěvák, který je známý díky svému úsměvu a pozitivní náladě, si v něm totiž zahrál ve sprše. 

Mladý zpěvák si v klipu zahrál ve sprše.

A proč se rozhodl zrovna pro čeko-anglický text? "Mix češtiny s angličtinou jsem udělal proto, neboť mi angličtina v refrénech zněla lépe. Je to zpěvný jazyk a proto i trochu chtylavější. Už odmalička píšu texty a ten k písni Miss you je vlastně první, který jsem dokončil a nahrál ve studiu. V písni se asi najde každý, kdo zažil podobnou situaci. Stačí se zaposlouchat do textu," vysvětlil Mikuláš.

Píseň vznikla v jeho těžkém období, kterým si projde snad každý puberťák. "Vše mi v té době přišlo smutné, měl jsem špatnou náladu, všechno mi přišlo líto. A do toho jsem prožíval rozchod s přítelkyní. Ty pocity a nálady potřebovaly ven, a proto jsem je jednoduše přenesl do textu," dodává zpěvák, který svůj nový singl pokřtí 29. srpna v jeho rodné Ostravě v klubu Garage.