Filip Blažek objevil svoji lásku. Dlouho se neviděli a teď si to vynahradí!
Zdroj: TV Prima

Filip Blažek objevil svoji lásku. Dlouho se neviděli a teď si to vynahradí!

Vytvořeno dne 28.10.2020

 

Jako velká voda se na Slunečnou přižene Erika v podání Kristýny Kociánové, která hraje herečku. Tu přivedou Kratinovi, protože chtějí pomoc Tomovi, když si vymyslí před sociálkou, že má přítelkyni a není na výchovu dětí sám. A protože plán musí být neprůstřelný, je třeba tu holku zhmotnit, a ne se o ní jen bavit.A to je úkol pro Kristýnu Kociánovou, která coby vzdálená sestřenice rodiny Kratinových podává pomocnou ruku Filipu Blažkovi a jeho dvěma synům. „Erika je ztřeštěná herečka, tak jsem to tak nějak pojala. Postupně se ale vyvíjí, a co diváci uvidí třeba za dva měsíce, bude úplně jiné,“ prozrazuje Kristýna Kociánová. „Jede pomoci, o nic jí nejde, tak se rozhodně nechce nechat odbýt, protože Tom v podání Filipa Blažka není z nápadu zrovna nadšený. Jí to ale nevadí, nevzdává se a chce pomoci. Je to jako v životě, dokud máte nadhled, tak jste daleko uvolněnější, a ve chvíli, kdy se do něčeho, nebo někoho zainteresujete, tak ten nadhled ztrácíte a věci se mění,“ naznačuje osud své postavy herečka.

 

Se svým seriálovým parťákem se Kristýna zná už ze seriálu Krejzovi. „Sice jsme toho spolu tenkrát moc netočili, ale teď si to vynahrazujeme. Hodně hraju taky s jeho dětmi a i s Terezkou Brodskou, to pro mě bylo velmi milé setkání. V kuchyni se občas potkám s babama – Lucií Benešovou a Ivou Hüttnerovou. Musím říct, že když jsem nastoupila do Slunečné, měla jsem respekt. Byla jsem nervózní, ocitla jsem se v novém prostředí a docela jsem měla ze začátku i přeřeky. I když mám herecky už něco za sebou, tak je člověk pokorný, když někam přijde jako nováček. Když se ale vrátím k tomu Filipovi, tak pro mě nebyl takovým tím princem, kterého milovaly všechny dámy. A to nemyslím rozhodně zle. Filip je báječný herecký partner, obrovský charakter a člověk, kterého si velmi vážím. Dokonce jsme spolu točili jeden projekt, kde jsme byli manželé,“ prozrazuje herečka svůj postoj k Blažkovi.

To, že herečka hraje herečku, a ještě k tomu falešnou přítelkyni, není Kristýně až tak úplně cizí. Jednou tak zachraňovala svého kolegu před dotěrnou slečnou. „Loni v létě jsem byla na svatbě našich společných známých a byl tam i jeden kolega, kterého nebudu jmenovat. Neustále se do jeho společnosti vtírala jedna připitá slečna, a protože on je gentleman a slušně vychovaný kluk, tak se jí nebyl schopný zbavit. Bylo mi ho líto, tak jsem k němu přišla, chytla ho kolem ramen a dotyčné jsem udělala takovou etudu, že je to můj kluk a ať slečna odkráčí. Pochopila to, odešla a on měl pokoj,“ směje se herečka, která se na diváky Slunečné moc těší a je zvědavá, co na ni řeknou.