Finále je tady! Nejlepší Michael Jackson v historii Tváře
Zdroj: TV Nova

Finále je tady! Nejlepší Michael Jackson v historii Tváře

Vytvořeno dne 30.04.2022

 

Finále show Tvoje tvář má známý hlas se je tu! Diváci televize Nova tuto neděli uvidí již desátou epizodu a v ní naposledy osmičku proměn Moniky Absolonové, Václavy Kopty, Ivy Kubelkové, Saši Rašilova, Denisy Nesvačilové, Martina Careva, Nikity Machytkové a Denise Šafaříka. V závěru epizody se pak diváci dozvědí jméno absolutního vítěze deváté řady.

O něm se rozhodne mezi Monikou Absolonovou, Ivou Kubelkovou, Nikitou Machytkovou a Václavem Koptou. Zbývající čtveřici soutěžících uvidí diváci v komediálních duetech.

Mladá a talentovaná zpěvačka Nikita si pro tento speciální díl pro diváky připravila proměnu v naprostou popovou legendu Michaela Jacksona. Jedná se o vůbec nejlepší pěveckou i fyzickou proměnu v něj v historii Tváře. Nikita zazpívala jeho legendární hit Beat It z alba Thriller. „Neskutečně mi celá Tvář utekla. Moc mě show bavila, naplňovalo mě toto prostředí, lidi, kteří tu jsou, zkrátka to bylo super,“ řekla zpěvačka.

Desátou, finálovou epizodu show Tvoje tvář má známý hlas si tedy rozhodně nesmí nikdo nechat ujít - už nyní na Voyo a v neděli večer na TV Nova.