Natáčení 1. Mise nikomu nic nedaruje! Na dno svých sil si sáhla i tahle kráska
Zdroj: TV Prima

Natáčení 1. Mise nikomu nic nedaruje! Na dno svých sil si sáhla i tahle kráska

Vytvořeno dne 24.08.2021

Dlouho očekávaný vojenský seriál 1. MISE uvede televize Prima už tento týden! Mezi frekventanty bude i jediná nezadaná kráska Mise, Sára Rychlíková a mladý ženáč Ondřej Kubina.

Je mu teprve 24 let a už ho zdobí snubní prstýnek. Manželku, Peruánku, si přivezl z Austrálie, kam odjel na zkušenou. Studoval konzervatoř, na kterou navázal studiem VŠE v Praze. V seriálu 1. Mise získal roli kadeta Luďka Hnyka. „Říkal jsem si, že když můj táta šel po střední na vojnu, já se zocelím cestou. Chtěl jsem si zkusit žít v zahraničí, postavit se na vlastní nohy, živit se sám a naučit se pořádně anglicky. Tak jsem odjel do Austrálie. Studoval jsem tam jazykovku a pracoval. Začal jsem tím, že jsem tam myl nádobí, ale pak jsem se rozhodl, že bych chtěl Austrálii víc procestovat. Změnil jsem práci, koupil jsem si skútr, jezdil po Sydney a rozvážel pizzu,“ vypráví sympatický mladý herec. Z Austrálie si kromě zkušeností přivezl také lásku. „Jsem ženatý. Svoji ženu Claudii jsem si našel v Austrálii. Je to Peruánka. Původně jsme spolu chtěli chodit jenom tam s tím, že se pak naše cesty rozejdou, ale už to nešlo,“ směje se Kubina, kterého uvidí diváci v roli kadeta Luďka Hnyka v seriálu 1. MISE.

 Jeho parťačkou bude i krásná Sára Rychlíková. Dvaadvacetiletá studentka DAMU kvůli herecké kariéře dala k ledu krasobruslení. „Od čtyř let dělám krasobruslení. Aktivně jsem se mu věnovala do patnácti let, pak jsem nastoupila na gymnázium v Příbrami a bruslení už se věnovala méně. Měla jsem sice pořád denně tréninky, ale na závody už jsem nejezdila. Skončila jsem, když jsem nastoupila na DAMU. I když jsem bruslení milovala, musela jsem skončit hlavně kvůli častým tréninkům, které jsem postupem času přestala stíhat,“ říká Rychlíková, která ale díky drilu na bruslích a přísné výchově získala disciplínu. „Disciplínu mi předal táta. Je to tvrďák s dobrým srdcem. Ale dnes jsem za to ráda,“ dodává Rychlíková. V seriálu 1. MISE získala roli frekventantky Mariky Klocové

Mladé herce stmelily je drsné podmínky natáčení. „Bylo dusno, točili jsme v zadýchané místnosti s velkým počtem komparzistů. Bylo to náročné po psychické i fyzické stránce. Druhý den byl snad ještě náročnější. Bylo opravdu hrozné vedro. Točili jsme dvanáct hodin v poli. Jednomu z kolegů se tam dokonce udělalo špatně a obrazy nedotočil,“ dodává Rychlíková, která jako jediná ze šestice kadetek hlásí: Jsem nezadaná. „Občas nějaké pozvání na rande přijde, ale já na ně nechodím. Jsem nezadaná,“ dodává.

Diváci seriálu 1. MISE je uvidí už v neděli 29. srpna ve 20:15 na Primě