Fotbalová hvězda Tomáš Ujfaluši prvně s dcerou na place. Natáčel scénu s Terezou Kostkovou
Zdroj: TV Prima

Fotbalová hvězda Tomáš Ujfaluši prvně s dcerou na place. Natáčel scénu s Terezou Kostkovou

Vytvořeno dne 04.10.2022

V dresu Slavoj Křetice přikráčí k hlavní oslavenkyni Tereze Kostkové, popřeje jí, dá polibek na tvář a zase zmizí v davu. Pro fotbalistu Tomáše Ujfalušiho to byla velká radost, že se mohl ukázat po boku své dcery Kateřiny a potkat se s herci na place. A tak se zjevil v Pálavě.

„Jelikož v seriálu Pálava hraje moje dcera Kačka, tak jsem tam s ní jezdíval. Znám producenta Tomáše Vicana i režiséra Petra Kolečka. Je to velký fanoušek Sparty, tak jsme se potkávali… Slovo dalo slovo a já se tak v jednom díle objevil v epizodní roličce,“ prozrazuje fotbalista, který se na obrazovce objevil s číslem 10 na dresu. „Ano, ale všiml jsem si, že se tam někdo s tou mojí 3, se kterou jsem začínal, taky mihnul,“ usmíval se Tomáš, který byl moc rád, že se na natáčení podíval.  „Bylo moc fajn seznámit se s herci, které znáte jen z televize. Samozřejmě, že padlo pár vět o fotbale, jsme přece jen fotbalový a hokejový národ. A to moje herectví? No, malou trému jsem měl. Člověk se soustředí, aby to nepopletl, nepřeřekl se nebo to nějak nepokazil.“

To se ale ostřílenému fotbalovému obránci nestalo. „Bylo moc fajn, vidět Kačku na place. Jsem na ni pyšný. Moc jí to hraní baví a díky ní vlastně dostávám nabídky. Pálava byla už druhá, tak uvidíme, jak se to vyvrbí dál. Moc ráda zpívala, teď se věnuje herectví, ale mám obavy, že až jí přestanu dělat taxikáře, tak moje herecká kariéra uvadne,“ směje se Tomáš, který sice svoje kopačky pověsil na hřebík, ale fotbalu se věnuje dál. „Hlavně komentuji zápasy, za chvíli začne mistrovství světa a uvidíme, zda budu opět provázet a komentovat. Jinak si občas zahraju v té naší dědině, ale opravdu mi ten fotbal nechybí. Jako hráč už bych být nemohl, kolena mě doopravdy bolí,“ vysvětluje Tomáš Ujfaluši.