Fotožurnál: Když zhasnou kamery, na Slavících je to jeden velký mejdan
Zdroj: herminapress

Fotožurnál: Když zhasnou kamery, na Slavících je to jeden velký mejdan

Vytvořeno dne 25.11.2023

Předávání Slavíků má více méně dvě podoby. Jedna je ta oficiální, tedy televizní, kterou vidí divák. Druhá podoba je však televizním divákům skrytá. Odehrává se totiž ve chvílích, kdy kamery zhasnou, a na obrazovkách běží reklama.

Je nasnadě, že bez „dozoru“ kamer spadnou s přítomných umělců naučené úsměvy a rovné držení těla a stávají se z nich obyčejní smrtelníci.

Příkladně Vojta Dyk se na Slavíky vybavil pořádně velkou „placaticí“ s blíže nespecifikovaným druhem alkoholu. Mnohým přítomným pak naléval „frťany“. Monika Absolonová si všimla malé chybičky na mejkapu Ewy Farné a na krátkou dobu se z ní stala vizážistka.

Maminka Leoše Mareše se velmi srdečně přivítala s Jiřím Kornem a jak je zvykem, Felix Slováček vedl (určitě duchaplný) rozhovor s neznámou krasavicí.

Leoš Mareš se stal na krátko gentlemanem z první republiky, když něžně líbal ručku manželce Jiřího Korna. Spíše osamoceně a jako by ztracení v tom všeobecném mumraji pak seděli „kamarádi do deště“ Sagvan Tofi a Martin Dejdar.

Pěvkyně Tereza Mátlová by mělo trochu více dbát na svého mladinkého přítele, protože jeho vzezření připomínalo vice méně chvíli, kdy zrovna vylezl s postele. To vše díky své rozčepýřené kštici a nedbale „usazené“ šále.

A nakonec se prosím všimněte povzneseného a úsměvného pohledu pěvce Štefana Margity. Suma sumárum to vypadalo, že má celý večer tak říkajíc „na háku“, ale je mu evidentně příjemně na duši.

Bůh suď, kde v tom mumraji k sobě našli cestu Pepa Vojtek a raperka Sharlota, Společná fotografie obou umělců nás pak navádí k jakémusi podobenství, kdy by se Iveta Simonová fotila s Danielem Landou. (A to jsme mohli zvolit někoho daleko odlišnějšího. Například Řezníka).       

Nakonec podívejte se sami na naše fotografie, abyste alespoň takto nahlédli do zákulisí předávání cen Český slavík 2023

 

 

 

Default User Image
Martina , 25.11.2023 10:36
Nechápu vyprodaný koncert Heleny Vondráčkové, písničky jsou chytlavé, ale Helenka zpívala chvílemi falešně.......
Default User Image
Danuše, 25.11.2023 13:14
Nemusíte se bát, volných vstupenek je tam moře, stačí se podívat. Nevím, proč Mareš tak kecá, asi chtěl Heleně uchlácholit ten falešný zpěv a to, že pro napíchaný obličej nemůže skoro mluvit.
Default User Image
Emilie Hagarová , 25.11.2023 21:05
Přesně zpívala falešně sotva mluvila jak píšete byla napíchaná a jak tam ječela a skákala já jí viděla asi před měsícem a to byla scvrklá a ten krk a najednou nic neumí stárnout měla by si vzít příklad z Kubišové a jiných starých zpěvaček ten její mužský je o hodně mladší a ted' vypadá starší než ona holt nechodí na plastiky.Co to tam předváděl Leoš tam někdo řekl ,že nepotřebuje ,aby ho pásl Leoš aby vyprodal sály ten se na nich živý to jsem se zasmála.
Default User Image
Anonym, 28.11.2023 16:13
To nejsou zpěváci!! Měli by toho nechat, než budou úplně zadlužení. A začít se živit něčím poctivým. Viď Evičko
Default User Image
Anonym, 28.11.2023 21:42
Tak že tam nestojí se dvěma Slavíky Vy? To nám tady radši ukazujete své mentální mantinely, že? To není anketa o nejlepší zpěváky či zpěvačky, ale o nejoblíbenější.