Fotožurnál: Móda z premiéry Kazmova filmu. Která z dam splnila předepsaný desscode?
Zdroj: herminapress

Fotožurnál: Móda z premiéry Kazmova filmu. Která z dam splnila předepsaný desscode?

Vytvořeno dne 16.08.2023

Pozvánky na premiéru Kazmova filmu Onemanshow: The Movie udávaly dresscode, a to žlutou barvu. Známé osobnosti zadání pojaly různě. Chlapi byli občas žlutější než dámy, které volily spíše jenom doplňky. Jak jim to slušelo?

Nejlépe se tohoto zadání zhostila zpěvačka Markéta Konvičková, která ke svému výraznému opálení zvolila světle žluté krátké šaty se zajímavě střiženými rukávy a šálovým límcem. Svůj bezchybný outfit doplnila černou kabelkou a boty na podpatku s průhlednými pásky.

Dcera Veroniky Žilkové Kordula Stropnická se oblékla do černé. Crop top, volné kalhoty i kabelka, aby dodržela dresscode, vzala si žluté náušnice.

I moderátorka Aneta Christovová zvolila černou. K černým šatům si ale vzala výraznou žlutou kabelku přes rameno. Gumové boty, které k outfitu zvolila, patří v těchto horkých dnes spíše k bazénu než do kina.

Těhulky moderátorka Andrea Antony a influencerka Dominika Myslivcová se ukázaly se svými rostoucími bříšky. Andree to v černých upnutých krátkých šatech moc slušelo. Žlutý delší svetřík, který měla přes šaty oblečený splňoval dresscode a na šatech krásně vynikl.

Dominika sice svým modelem zaujala a také splnila zadání žluté barvy ve formě kabelky, ale černý crop top a průhledná černá sukně jí moc nesedly.

Primácká moderátorka Eva Perkausová má několik měsíců po porodu opět luxusní postavu. Ke žlutému topu s výstřihem zvolila krátké kožené šortky a černé sako. Černá mini kabelka a páskové střevíčky její outfit už jen parádně podtrhly.