Kazmův trapas u Honzy Dědka. Ukázal rozkrok a také tajný oltář s fotkami své ex
Zdroj: TV Prima

Kazmův trapas u Honzy Dědka. Ukázal rozkrok a také tajný oltář s fotkami své ex

Vytvořeno dne 28.08.2023

Rozhovor Honzy Dědka s Kazmou v úterních 7 pádech přinese nejedno překvapení. O to první se hned v úvodu postaral Kazma tím, že do pořadu nepřišel sám. S sebou si na jeviště vzal ochranku i armádu klaunů-bubeníků a zástup krásných dívek.

„Byli jsme domluvení, že přijde s asi šesti lidmi, uznávám, překvapilo mě, když se v divadle spolu s ním objevilo možná pětadvacet lidí, které si mimochodem sám zaplatil. To, co tam předvedli, bylo pompézní. Myslím, že někteří z přítomných diváků nevěřili svým očím, zvlášť pak ti, kteří odcházeli s několika dolary, které mezi ně rozhodil,“ popsal začátek natáčení nového dílu 7 pádů Honza Dědek.

Pak se ale stal trapas, který vykolejil i Kazmu, oblečeného do neprodyšné černé kombinézy. Takřka neprodyšné... „Přišel jsem sem, po tom entrée, rozvalil jsem se tady na gauči a bezprostředně potom jsem zjistil, že mám díru mezi nohama a bílý trenky. Cítím se trošku líp, když to víte,“ přiznal Kazma, který po celou dobu rozhovoru pro jistotu seděl důsledně s překříženýma nohama. Pozornému divákovi ale detail neunikne. I přes nechtěné odvětrávání se v kombinéze při třicetistupňových vedrech jistě opotil.

Honza Dědek svého hosta postavil před nečekanou situaci, když promítl fotografii z Kazmova soukromí, o které neměl Kazma tušení. Fotografie zachycuje „oltář“ Kazmových životních artefaktů. Říká mu „malý wall of fame“, kde si vystavuje věci, na které má dle svých slov „nějaké zásadní vzpomínky“. Mezi nimi je dětská botička, ve které se učil chodit, fotografie z útlého dětství s krtečkem, ale i sbírka fotografií s jeho bývalou přítelkyní Andreou Kalousovou. „Kdes to vzal, ty vole?!“ vyhrkl s nehraným překvapením Kazma. „To je seriózně moje polička. V té botě jsem chodil, má asi šest centimetrů. A vedle ní je keramická figurka, kterou jsem vymodeloval, když mi bylo šest nebo sedm. Jsou tam šrouby z ruky, když jsem si zlámal ruku a měl jsem v ní rok šrouby, vytržený zub tam mám. Všechno, co tam je, je nějak spojené s mým životem. Je tam hodně i biologického materiálu. A jsou tam vzpomínky. Sbírám věci, které jsou mi nejcennější. A jako fakt by mě zajímalo, kde jsi tu fotku vzal,“ nechápal Kazma. „To asi opravdu nečekal. Ale jsem novinář, mám své tajné zdroje,“ nechtěl ani naznačit Honza Dědek.

I Kazma ale odešel s tajemstvím. Během premiéry svého filmu ONEMANSHOW: The Movie avizoval svůj úprk ze země. „Aktuálně jsem na druhé straně planety a přiletěl jsem jen kvůli tvému natáčení, Honzo, protože se známe léta a já jsem si tvého pozvání vážil. A bezprostředně po tomto natáčení zase odlétám. Kam, to ti nemůžu říct, schovávám se tam, abych byl v soukromíčku a nechal tu věc, ať se odehraje sama,“ tvrdí Kazma s tím, že ale statistiky návštěvnosti svého filmu v kinech bedlivě sleduje.

Video soubor

Zdroj: TV Prima