Had vystartoval po redaktorce CNN Prima News. Podívejte se na video!
Zdroj: TV Prima

Had vystartoval po redaktorce CNN Prima News. Podívejte se na video!

Vytvořeno dne 03.11.2021

 

Tak tohle diváci Inkognita, které se vysílá každý čtvrtek ve 21.35 hod v televizi Prima, ještě neviděli! Hostem, jehož povolání bude hádat čtveřice celebrit 4. listopadu, bude tanečnice s hady.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Nezapomenutelný zážitek to byl pro všechny, kteří se natáčení pořadu zúčastnili. Především však pro redaktorku CNN Prima News Karolínu Oehmovou zůstane tento moment zapsán v paměti navždy. V momentě, kdy v rámci reportáže dělala rozhovor s tanečnicí, se had rozhodl se s ní seznámit blíže.

Hadí sympaťák nadchl ve studiu všechny zúčastněné. Všichni se s ním přišli seznámit blíže. Jakub Prachař dokonce zavzpomínal na své dětství, kdy byl vášnivým chovatelem hadů. Nikdo s ním však neměl bližší kontakt než redaktorka Karolína ze CNN Prima News, která z natáčení pořadu připravovala reportáž. Uprostřed jejího rozhovoru s tanečnicí s hadem se tento hroznýš královský rozhodl, že prozkoumá mikrofon a následně si  „osahá“ i jeho majitelku. Karolína se snažila být statečná, nicméně na její tváři byl patrný takřka smrtelný strach, který marně zastírala úsměvem. Nikdo z přihlížejících jí tento zážitek rozhodně nezáviděl. Naštěstí přežila! Jak to vypadalo, se můžete podívat na videu v odkazu.