Martin Zounar není lakomec. Kdo nakonec snědl pečené koleno?
Zdroj: herminapress

Martin Zounar není lakomec. Kdo nakonec snědl pečené koleno?

Vytvořeno dne 02.11.2021

 

Letos v létě začal vznikat projekt, který spojil známé muže českého showbusinessu, kteří nafotili kalendář. Projekt, za kterým stojí Online psí škola, chce pomáhat dalším čtyřnohým chlupáčům. Výtěžek z prodeje kalendáře Pes a celebrita půjde na organizaci Pes nejvěrnější přítel.

Za objektivem stál fotograf Jaroslav Urban, který zábavně zvěčnil na dvanáct známých mužu. Řada z nich si na focení vzala právě své mazlíčky. Tak to bylo například u Martina Zounara. „Já jsem se fotil se dvěma pejsky. Jeden se jmenuje Fík a je to cane corso a váží 55 kilo, ten je mojí ženy. A vedle je Limpy, to je německá doga a ta má kolem 77 kilo. Byli pozorní, protože mám maso. Oba čekali, zda si to sousto do pusy dám nebo nedám a myslím, že nás to vařené koleno před objektivem stmelilo. Pak ho dostali za odměnu,“ svěřil se Martin Zounar.

Kmotrami kalendáře byly Anna Julie Slováčková a Lucie Vondráčková. Obě jsou milovnice zvířat, tudíž nemohly odmítnout, a to i přesto, že doma mají místo psů kočky. „Ráda se vždy přidám k projektu, který je na podporu zvířat. Pejska bych moc chtěla, ale k mému pracovnímu vytížení to nejde. Možná za pár let, kdy budu mít nějaký domek u lesa, protože se mi líbí velká plemena, třeba dogy,“ svěřila se Anička Slováčková. A Lucie Vondráčková dodala. „Zvířata miluji, doma máme dvě kočky, které jsou z útulku. Chtěli jsme pár, aby se jedna necítila osamocená a také nějakému zvířátku pomoct,“ prozradila zpěvačka na slavnostním křtu, kterým provázela herečka Anna Kulovaná.