Herec Dalibor Gondík je rychlejší než auto. Teda, jenom někdy!
Zdroj: herminapress

Herec Dalibor Gondík je rychlejší než auto. Teda, jenom někdy!

Vytvořeno dne 22.09.2021

Ani nepřízeň počasí neodradila herce a moderátora Dalibora Gondíka od toho, aby se v oboře Hvězda zúčastnil běhu na podporu NF AutTalk. Dalibor Gondík, v tričku modré barvy, která je symbolem autismu, vyběhl na trať osm kilometrů dlouhou.

„Mám běh rád. Kdybych ráno nevyběhl, tak si to neodpustím. Má to výhodu, že si někam doběhnete a jste tam rychleji jak pěšky nebo autem. Mám sbalený baťůžek s náhradními věcmi a doběhnu si do dabingu či rozhlasu. Běhám kdekoliv. Byli jsme s divadlem v Kyjevě a já si zběhal celý Kyjev. Mohu dělat průvodce. Nebo jsme s Činoherním klubem byli na Urale, v Permu. Proběhnout velký Perm není jen tak, ale jenom přeběhnout řeku, která je široká 2 kilometry, tam a zpátky, je zážitek,“ uvedl Dalibor Gondík, který se s Miss České republiky 2007 a zároveň zakladatelkou NF AutTalk Kateřinou Sokolovou potkal zcela náhodou.

„S Kateřinou Sokolovou jsem se seznámil v restauraci, kde jsem se po celou dobu bavil s jejím partnerem, aniž bych tušil, že vedle sedí Kateřina Sokolová, s kterou se zase bavila moje manželka. V širší rodině máme kluka s autismem a nevěděl jsem, že se tím Kateřina zabývá. Já je pozval do divadla a Kateřina mě pozvala na běh Run Aut 2021. Zjistil jsem, o co jde, a jasně, šli jsme do toho spolu,“ uvedl Dalibor Gondík, který spolu s Kateřinou Sokolovou Run Aut 2021 také slavnostně odstartoval.