Herec Jan Nedbal neměl střechu nad hlavou. Spal venku v desetistupňovém mrazu
Zdroj: herminapress

Herec Jan Nedbal neměl střechu nad hlavou. Spal venku v desetistupňovém mrazu

Vytvořeno dne 07.02.2024

Přestože si herec Jan Nedbal (33) užije při různých filmových natáčení přírody dost a dost, usoudil, že není nad to vyrazit jen tak s báglem a i v zimě spát pod širákem. A kdo by čekal, že „zocelí“ přítelkyni, mýlí se. Herec vyrazil s chlapem.

„Vyrazili jsme s mým drahým, neviditelným kámošem Richardem na víkend pod hvězdy. Pro mě osobně je to nejlepší terapie na světě, funguje jako prevence i jako léčba dávno rozběhlých symptomů,“ uvedl Jan Nedbal k fotografiím na sociální síti.   

„Les vás má rád, ať už jste smutný nebo rozbitý, stromům je jedno, jestli jste něco nestihli a vodu nezajímá, že máte plnej inbox mailu, na který je potřeba odpovědět. Venku je totiž vždycky dobře a to, že je v noci -10°C si ani nevšimnete, protože měsíc svítí a oheň hřeje…“ zdůvodnil hrdina filmů Poslední závod, Bratři, Král Šumavy, seriálů Matematika Zločinu či Božena Jan Nedbal, proč s kámošem vyrazili na tramp.  

 

 

 

Default User Image
Stanik , 07.02.2024 19:39
Ukazuje to na herecké IQ Jana Nedbala. Jinak i na finanční hospodaření umělců v 21.století. V 33 letech je plnoletým a tedy odpovědným za své činy.
Default User Image
Zita, 08.02.2024 15:59
No...spíš to Staniku vypovídá o tvém IQ, jelikož buď sis článek nepřečetl nebo jsi ho nepochopil...není to o tom, že by Honza Nedbal neuměl hospodařit s penězi a skončil jako bezdomovec, ale že to občas dělá záměrně jako duševní relax, tramping, něco v tom smyslu jako to např. někteří dělají, kteří absolvují pochod Stezkou Českem nebo Pacifickou stezkou.