Dva zpěváci se srdcem rockera si spolu premiérově zazpívají na jedinečném koncertě v O2 areně
Zdroj: herminapress

Dva zpěváci se srdcem rockera si spolu premiérově zazpívají na jedinečném koncertě v O2 areně

Vytvořeno dne 06.02.2024

Jedním z hostů exkluzivního koncertu operní pěvkyně Evy Urbanové bude muzikálový zpěvák se zkušeností rockera Ladislav Korbel. 29. února se vedle operní divy postaví na podium v O2 aréně.

„Těším se na to. Když mi zavolal producent Tomáš Ságl a nabídl mi možnost si zazpívat s Evou Urbanovou na jejím koncertě, zalapal jsem po dechu. No, jasně!, zněla moje okamžitá odpověď.  Cítím velkou zodpovědnost. Na druhou stranu, vzhledem k tomu, že paní Eva je také rockerka, budu brouzdat ve vodách, které jsou mi blízké,“ usmíval se zpěvák.   

Během koncertu Evy Urbanové „Grande Finale aneb opožděné jubileum“ klasické operní árie nezazní. Diváci uslyší rockové a popoperní světové hity. „Písničky už jsme vybrali. Jednu budu mít sólovou a druhá je duet s paní Urbanovou. Zkoušky jsou už naplánované. Písně, které tam zazpíváme, miluji, a doufám, že v mém podání se budou paní Evě líbit.“

Ladislav Korbel ještě nikdy s operním pěvcem nebo operní divou nespolupracoval a vystoupení s Evou Urbanovou je jeho premiérou. „Přestože je paní Eva hvězda světového formátu, překvapila mě svým pohodovým vystupováním. Moc se na koncert těším. Určitě si ho užijeme naplno a bude to parádní show,“ uvedl Ladislav Korbel, který má pěvecké a herecké zkušenosti z 20 muzikálů, spolupracoval s řadou rockových a metalových skupin a nově vystupuje s vokálním seskupením WOW vocal.

Koncert Evy Urbanové „Grande Finale aneb opožděné jubileum“ se uskuteční 29. Února 2024 v O2 areně. Světové hity hudebně nastudovali Martin Kumžák a Jiří Škorpík. Scénické režie se ujal Michal Caban a pěvkyně vystoupí za doprovodu Epoque symphony orchestra pod vedením Martina Kumžáka. Evu Urbanovou doplní i hvězdní hosté, zpěváci Marian Vojtko, Ladislav Korbel a Jan Toužimský.