Herečka Simona Lewandowska prozradila, proč se zamilovala vždycky jen do herců
Zdroj: herminapress

Herečka Simona Lewandowska prozradila, proč se zamilovala vždycky jen do herců

Vytvořeno dne 07.02.2024

Mladou vycházející hvězda filmů a seriálů Simonu Lewandowskou můžeme současně vidět v kinech, kde hraje ve filmu Aristokratka ve varu a současně na obrazovkách televize v oblíbeném seriálu Dobré ráno, Brno! Její kariéra se tak poměrně rychle rozjela. Nepochází však z herecké rodiny, zejména pro jejího tatínka jsou některé aspekty herectví těžko stravitelné.

„Tatínek je na mě pyšný, ale vidí mě jako princeznu a malou holčičku. A já hraju lesby a holky od rány. A on by si přál, abych hrála právě ty princezny. Ale doma vůbec nemluvíme o tom, že se líbám s nějakou ženskou. Radši mluvíme o tom, co měl k večeři,“ přiznala pobaveně Lewandowska.

V pořadu Sedm pádů Honzy Dědka se rozpovídala i o svých vztazích a přiznala, že jsou jí v lásce souzeni pouze herci. „Chodila jsem jenom s herci, všichni byli dost fér a upřímní. Občas krátce s někým jiným, ale velké lásky to byly jen s herci. Ale já jsem se nikam jinam moc nedostala. Chodila jsem na konzervatoř, pak na DAMU, tam jsou moje bubliny,“ vysvětluje Simona.