Petr Novotný a Mojmír Maděrič slavili o víkendu narozeniny
Zdroj: herminapress

Petr Novotný a Mojmír Maděrič slavili o víkendu narozeniny

Vytvořeno dne 08.08.2022

Dva giganti české zábavy Petr Novotný a Mojmír Maděrič oslavili v právě proběhnuvším víkendu narozeniny. Petr Novotný 6. srpna pětasedmdesátku a o den později bylo Mojmírovi Maděričovi šedesát sedm.

Bavič Petr Novotný si užívá zaslouženého odpočinku v kruhu rodinném. „Hele, já jsem si odžil svoje. Teď jsem fakt spokojený, že jsem relativně zdravý, mám kolem sebe děti, na které mohu být pyšný, hodnou manželku se kterou jsem jednačtyřicet let, haldu vnoučat, které mě jako dědečka milují a až na maličkosti, jako že musím zubaři nebo že mi jen občas manželka povolí moje zamilované sladké knedlíky s tvarohem a šlehačkou, mi fakt nic neschází,“ řekl Petr Novotný exkluzivně pro Aplausin.cz, když jsme ho před rokem navštívili u něj doma.

To Mojmír Maděrič ještě herecké řemeslo na pověstný hřebík nepověsil. Hostuje příkladně v několika inscenacích v Činoherním klubu a ani televize či film na něho nezapomíná. Momentálně však odpočívá na své chaloupce u bazénu. „Když zrovna nehraji, tak se podívejte na ty latifundie za barákem, o které je potřeba se starat. Tedy abych nepřeháněl, já mám na starosti sekání trávy, což mě baví i proto, že jenom sedím a práci za mě odvádí sekací traktůrek, pak samozřejmě starost o bazén, máme dva psy a sem tam něco porouchaného na baráku. Tedy decentně. Na nějaké složitější práce si najímám odborníky. Ty vždy seženu tady v místní hospodě,“ řekl pro Aplausin. cz herec.