Herečka Anežka Rusevová zhubla 20 kilo! Kolegům v šatně tím ale přidělala práci
Zdroj: herminapress

Herečka Anežka Rusevová zhubla 20 kilo! Kolegům v šatně tím ale přidělala práci

Vytvořeno dne 04.09.2023

Herečka Anežka Rusevová, která loni zhubla 20 kilogramů a těší se ze štíhlé figury, to dopracovala tak, že pokud chce hrát korpulentní dámy, musí jí do kostýmu dát vycpávky.

Pokud tedy Rusevová  přijala roli pruské princezny Frederiky v novém seriálu Eliška a Damián, musela snést dobový kostým s mnoha vycpávkami a k tomu mohutnou paruku. „Já se těším na určitou proměnu, kterou ta postava projde. A baví mě, že je to historická postava a že mohu pracovat s jinými dobovými konvencemi, než co jsem doposud hrála. Jsem tedy i překvapená, jelikož jsem si nemyslela, že bych ještě někdy mohla hrát princeznu,“ spokojeně říká herečka.

Postava Anežky Rusevové se jmenuje Frederika a je pruskou princeznou, kterou si má vzít Damián. Její postavení je dosti významné na to, aby mohl sňatek s Damiánem vytvořit silné spojenectví. Zná tedy svou cenu a není hloupá, ale není ani nejkrásnější. Herečka Anežka Rusevová musela pro roli dosti změnit svoji image, hlavně tedy co se paruky týče, a dále i vycpaných šatů.

 

 

 

Default User Image
Jani, 22.09.2023 13:53
A pomohlo jí to zhubnutí? Mám pocit,že na vizaži vůbec ne.Nejpříšernější je jako princezna Frederika.Kdo se jí chtěl pomstít,tak se mu to povedlo.