V ZOO to milostně vře. Petřeková se dostane do spárů Gránského
Zdroj: TV Prima

V ZOO to milostně vře. Petřeková se dostane do spárů Gránského

Vytvořeno dne 01.09.2023

Další milostné vzplanutí zažehne v seriálu ZOO a postarají se o něj Michaela Petřeková a David Gránský. Markéta to zkrátka zkusí a Albert se chytne.

„Markétě se v zoo moc líbí a líbí se jí tam ještě víc, když svedla Alberta. Trochu u toho samozřejmě kalkuluje. Počítá, koho by si tak přivedla do života, ale nakonec zjistí, že ten Albert do toho není tak zapálený,“ prozrazuje Petřeková, které už scenáristé za dva roky natáčení přivedli do života dost vzrušení. „Začínala jsem s Robertem Urbanem, do toho měla nějakou aférku se Štěpánem Benonim v baru. S Markem Němcem? Podle mě mezi ním a Markétou něco proběhlo, nebo že by ho nesvedla? No a teď Albert, ten je takový poddajný. Takže tak tři a půl chlapa. Na Markétu to je málo, na Míšu dost,“ směje se Michaela a prozrazuje, že si pár kreací s Albertem vyzkoušela. „Vybavuji si, že jsem natáčela s Davidem v kanceláři jednu milostnou scénu. Nejvíc obtížné bylo, abych to ustála se ctí, protože jsem měla na sobě minisukni a do toho jsem seděla na stole. Víc si asi domyslíte,“ červená se herečka.

Přesto, že je Markéta celkem záporná postava, poznala Michela, že fanoušci ji berou velmi dobře. „V létě jsme jezdili se seriálem za fanoušky a pořádali autogramiády. Přiznám se, že to bylo docela náročné, těch lidí bylo moc a dva dny poté jsem nevyšla z domu. Jsem introvert a tohle pro mě byla velká škola. Naučila jsem se, jak s lidmi komunikovat, protože třeba dva roky zpátky jsem tohle vůbec neuměla. Cvičí mě to, do té doby bych vůbec nevedla tenhle rozhovor, nevyšla bych ze své komfortní zóny,“ prozrazuje na sebe herečka, která na oslovení Markéto už i slyší. „Ze začátku na mě často volali Markéto, a teď už mi říkají Míšo. Když jsme byli ve Dvoře Králové na autogramiádě, tak se tam bavili fanoušci, jestli jsem to opravdu já, nepoznali mě, protože v civilu mám jiné vlasy.“

A co Markétu čeká v dalších dílech seriálu ZOO, která odstartoval 29. srpna? „Kupodivu se pustí do práce a pomůže z jedno maléru Viky a Filipovi. Takže to s ní není tak zlé – i holce, která jí ukradla kluka, pomůže a vytrhne jim trn z paty. Tak se dívejte,“ láká herečka diváky k obrazovkám.

 

 

 

Default User Image
frajet, 01.09.2023 10:27
kdybych byl na miste alberta tak marketu ohnu pres stul a poradne ji ojedu zvlast kdyz se mu sama nabizi strasne sem mu zavidel kdyz se pred nim svlikla marketa je krasna zenska v sexu musi byt uplne uzasna