Herečka Nikol Štíbrová získala vysoké státní ocenění! Teď ale musí řešit problémy!
Zdroj: herminapress

Herečka Nikol Štíbrová získala vysoké státní ocenění! Teď ale musí řešit problémy!

Vytvořeno dne 01.09.2023

Herečka a influencerka Nikol Leitgeb (dříve Štíbrová) se nedávno pochlubila e-mailem z horní komory českého parlamentu. Předseda Senátu Parlamentu České republiky Miloš Vystrčil se rozhodl jí udělit státní vyznamenání. Nikol ale nevědomky poslal do těžko řešitelné situace.

Předseda Senátu Parlamentu České republiky Miloš Vystrčil udělil herečce Nikol Leitgab (Štíbrové) nejvyšší ocenění horní komory českého parlamentu. Stříbrnou medaili uděluje předseda Senátu osobnostem, kterých si váží pro to, že konají v souladu s hodnotami, z nichž byl ustaven i český Senát. Jak také stojí i v emailu, který Nikol obdržela.

Herečku, kterou můžete znát z radia Evropa 2 nebo z humorných skečích 3v1, tak ale předseda Senátu poslal do těžko řešitelné situace. Alespoň podle Nikol. “Co si vemu na sebe, co si vemu na sebe, co si vemu na sebeeeeee”, řeší typicky ženský problém. Jaké šaty si na slavnostní ceremonii vzít!

Druhý, závažnější problém je, že se na sociálních sítích fanoušci nemůžou shodnout, zda pozvání není podvrh či za co vlastně herečka ocenění dostala. “Ocenění Vám moc přeji a gratuluji. Je mi to ale trochu nejasné, za co konkrétně je udělováno. Je prosím specifikovaný nějaký konkrétní čin?”  “A je to fakt realný? Nebo je to nějaký fake?” “Taky to na me působí jak dopis… … co chodí každý den do spamu.” I toto jsou komentáře, které jsme příkladně vybrali z diskuse z pod příspěvkem.