Herečka Hana Vagnerová se toho nebojí. Na premiéru svého erotického filmu přišla skoro nahá
Zdroj: herminapress

Herečka Hana Vagnerová se toho nebojí. Na premiéru svého erotického filmu přišla skoro nahá

Vytvořeno dne 01.11.2022

V duchu svého erotického filmu Hranice lásky se na slavnostní premiéru oblékla herečka Hana Vagnerová. Pod průsvitné šaty si krásná Hanka nevzala podprsenku a spodní kalhotky „hodila“ do barvy rafinovaně ušitých šatů. Takto oblečená - neoblečená se spoluautorka scénáře tulila ke svému fešnému příteli.

Přitom si půvabná Hana Vagnerová napsala erotické drama téměř na tělo. Sama pak byla překvapená, jak složité jsou postelové scény před kamerou. Nemohla však protestovat.

Měla jsem hrozné obavy! Byla to pozice, ve které jsem byla poprvé a člověk se může kardinálně mýlit. Některé věci, co se týče intimity a nahoty mi vlastně došly až na place. Napsala jsem si je sama, tak nemůžu ani nijak protestovat,“ popsala Hanka své první dojmy na film Hranice lásky, na kterém se podílela jako spoluautorka scénáře.

Vztahové drama je plné explicitních scén, které jsou založeny na objevování cest z partnerského stereotypu. Hlavní myšlenkou je však svoboda a otevřenost v tom, co vlastně hlavní postavy mají rády a chtějí. Herečka tak postavila příběh na vlastních zkušenostech z krachujících vztahů. "Je to lepší , než to bývalo, je to pro mne stále velké téma, ale zdaleka se nepovažuji za někoho, kdo to umí. Prostě neumím být otevřená ve vztahu, jak bych si přála."

A jak na postelové scény s jinými muži bude asi reagovat její přítel a rodiče? "Zatím jsem od něj nezaznamenala žádný osten žárlivost, za což si ho strašně vážím a jsem strašně překvapená, protože si myslím, že bych nebyla takhle schopna reagovat, jako reaguje on, kdyby to bylo naopak. Myslím si ale, že to pro něj nebude jednoduché. A z rodičů mám upřímně větší nervy, než z přítele. Tak uvidíme."

A co by poradila ostatním? „Rozhodně začít být upřímný sám k sobě! Bez žádných barviček a bez představy, jaký by jste měli být a jaký by jste chtěli být. Zní to lehce, ale ve skutečnosti to tak lehké ale není.“   

Jak se zdá, tak film zatím neuvidí na nejmenovaném polském festivalu. Po úspěchu na karlovarském festivalu se rozhodli tvůrci Hranice lásky zaslat film na festival do Polska. Tam jej však s chválou a poděkováním odmítli. „Myslím si, že je to nějaký symbolismus, co se v Polsku děje. Spousta lidí a umělců s tou cenzurou filmů nesouhlasí a je to v něčem hrozivý. Tomasz (Tomasz Wiński – režie a scénář) je Polák a musí ho to mrzet!“

Ve film Hranice lásky hrají: Hana Vagnerová, Matyáš Řezníček, Hynek Čermák, Eliška Křenková, Martin Hofmann, Lenka Krobotová, Antonie Formanová a další. Režie: Tomasz Wiński