Herečka Klára Issová se dala na netradiční aktivitu. Zlepšilo se jí zdraví!
Zdroj: herminapress

Herečka Klára Issová se dala na netradiční aktivitu. Zlepšilo se jí zdraví!

Vytvořeno dne 08.12.2023

Stačilo málo a jogínka Zuzana Klingrová mohla být úspěšnou judistkou, jejím profesním osudem se ale stala jóga. A jedna z nejznámějších českých lektorek jógy nyní vydala svou v řadě již čtvrtou knížku s názvem Ájurvéda & jóga pro ženy, prostřednictvím které pomáhá svým čtenářkám udržovat se v dobré fyzické a duševní kondici. 

Lektorka Zuzana Klingrová v knize představuje, jak skrze jógu a ájurvédu žít spokojenější, šťastnější a zdravější život. „Dříve jsme přišli k lékaři, chtěli pilulku a okamžité zlepšení zdravotního stavu. Dnes chceme bylinu, doplněk stravy, ale pořád čekáme, že se výsledek dostaví okamžitě. V této knize se snažím vysvětlit, že změnu je třeba dělat pomalu na všech úrovních,“ říká autorka.

Ájurvédu svým čtenářkám a čtenářům zprostředkovává poutavě a jednoduše s důrazem na praktické tipy využitelné v běžném životě. Na konci knihy autorka připojila i několik praktických kroků, díky kterým může každý po malých krůčcích začít měnit svůj životní styl..

„Je to úžasná knížka, protože je to takový manuál, kde je shrnutí, které můžete jednoduše použít. Rychle se do něj podívat. Je to srozumitelné. Lidé se někdy ájurvédy bojí, co to je, ale člověk zjistí, že to jsou jednoduché návody, kterými si může pomoct a zlepšit zdraví,“ vysvětluje Klára Issová s tím, že jen cvičit jógu nestačí. „Není to jenom o cvičení pozic, ale o vaření, dechových technikách, o přístupu k životu. Je to krásně udělaná knížka,“ dodala oblíbená herečka.