První večeře: Prsatou koketu Olgu by měl zkrotit přísný mužský. Najde se?
Zdroj: TV Prima

První večeře: Prsatou koketu Olgu by měl zkrotit přísný mužský. Najde se?

Vytvořeno dne 20.09.2021

Seznamovací show První večeře se Zdeňkem Pohlreichem pokračuje na Primě v pondělí večer dalším dílem! V něm se představí sedmadvacetiletá recepční Olga Rydenko z Hodonína.

Olga hledá muže s hezkým úsměvem, stabilním zaměstnáním a s pevnou rukou. „Můj partner by měl být chlap, takže zodpovědný a přísný. Je potřeba, aby si sem tam řekl svoje slovo,“ vysvětluje Olga, která se velmi ráda chlubí nejen svým výstřihem na Instagramu. „Můj poslední vztah byl… ježismarja, jak to mám říct. Byl výbušný. My jsme se rádi hádali. Doma to byla trošičku Itálie. Nehádali jsme se každý den, ale když jsme se začali hádat, tak to stálo za to. Sousedi moc spokojení nebyli,“ smála se u stolu Olga a svými svůdnými pohyby a pohledy flirtovala s třiadvacetiletým řidičem z Nivnice Vojtěch Jahodou. „Slečna je taková koketka, umí se na člověka podívat. Má v očích jiskru,“ komentoval dění u stolu člen personálu restaurace.

„Ráda vyrazím do přírody, někde se projít, udělat si fotky. Neuděláme si nějakou fotku spolu?“ vyzvala potenciálního partnera, kterého do pořadu přihlásili kamarádi. „Vyhecovali mě. Nevím, co od toho čekat.“ 

Bude koketní taktika Olgy úspěšná? A přeskočí jiskra i ze strany mladého a nezkušeného Vojtěcha?