Herečka Míša Pecháčková práskla, co holky probírají v divadelní šatně
Zdroj: herminapress

Herečka Míša Pecháčková práskla, co holky probírají v divadelní šatně

Vytvořeno dne 24.04.2023

Představitelka Sid z primáckého seriálu ZOO a Sofie z muzikálu Okno mé lásky, herečka Michaela Pecháčková, se opět objevila na druhém castingu soutěže Muž roku, aby svými postřehy pomohla vybrat finalisty soutěže mužské krásy a sympatií. Přiznala, že i v divadelní šatně se chlapi probírají.

„V šatně probíráme kdeco, kosmetiku, recepty, vztahy a jasně i kluky. Teda, abych to uvedla ve správném pořadí, nejdřív ty kluky a pak teprve recepty. Je to takový náš informační kroužek. Je to osvěžující,“ smála se Míša, která se zúčastnila obou castingů a v duchu si tipovala kluky, které by ráda viděla na finále. „Pár tipů mám, ale sestavení finálové dvanáctky nechám na řediteli soutěže Davidovi Novotném. A uvidíme, jestli se tam ti moji vyhlídnutí probojují.“

V prostorách sídla Pojišťovny VZP, a.s. budoucí finalisty soutěže Muž roku 2023 vybírali také moderátorka Zuzana Bubílková, hudebník Gabriel Grillotti, předsedkyně představenstva PVZP, a.s. Halina Trsková, finalista Muže roku 2020 Lukáš Veitl a  a samozřejmě prezident soutěže Muž roku David Novotný. Představení finalistů Muž roku 2023 se uskuteční na tiskové konferenci 5. června.