Zlomená ruka, stehy na čele a šok. Syn houslistky Markéty Muzikářové se zranil na koloběžce
Zdroj: herminapress

Zlomená ruka, stehy na čele a šok. Syn houslistky Markéty Muzikářové se zranil na koloběžce

Vytvořeno dne 24.04.2023

Máma tří dětí, houslistka Markéta Muzikářová to nemám s dětmi vůbec lehké. Jsou jako pytel blech a uhlídat je, dá pořádně zabrat. K nejstaršímu Nicolasovi musí občas zajet i rychlá lékařská pomoc. Kdysi ho totiž v jídelně polila paní horkou polévkou a teď ho zase zradila vlastní koloběžka. Byl to mžik.

„Ve vteřině se vám změní život. Kdo zažil, chápe, kdo nezažil, nepochopí. Moc děkuji PČR i IZS za rychlou a věcnou pomoc. A taky za psychickou podporu. Je mi jasné, že k takovým případům jezdíte pořád, ale pro mě to byl šok, vidět syna s krví ležet na zemi. Naštěstí to odnesla "jen" zlomená ruka, 2 stehy na čele a pár škrábanců a podlitin. A pěknej šok. Na obou stranách. Přitom taková blbost. Koloběžka, příkrý nájezd na obrubník a nezvládnul to vybrat,“ svěřila Markéta Muzikářová svoje rodičovské strasti sociálním stránkám.

Nicolase čekala operace. „Museli to srovnat v narkóze, sádra na neurčito, po kontrole se prý uvidí, co dál. Moc děkuji úžasným doktorům a sestřičkám z dětské chirurgie za lidský přístup. Myslela jsem, že po těch popáleninách už má Nicolas navždy vybráno, ale evidentně "furt něco". Čím víc dětí, tím víc radosti. A starostí.“

Snad nyní už bude Nicolas opatrnější. Zkušeností s lékaři má víc než dost. V roce 2018 utrpěl popáleniny 2. stupně a musel na transplantaci kůže. Kluk měl se zraněním velké patálie a máma s tátou měli o syna velkou obavu. Popálenina se zahojila a určitě se zahojí i úraz z koloběžky.