Měsíc před porodem se herečka Nikol Štíbrová vdala. Novomanžele oddával starosta Pavel Novotný
Zdroj: herminapress

Měsíc před porodem se herečka Nikol Štíbrová vdala. Novomanžele oddával starosta Pavel Novotný

Vytvořeno dne 23.05.2021

Ještě než se herečce Nikol Štíbrové narodí druhé dítě, stihla vdavky. S těhotenským bříškem si ji odvedl k oltáři, dnes už manžel a otec dítěte, Petr Leitgeb. A že veselka byla opravdu veselá, je vidět z příspěvku na sociální síti.

Zdroj: Nikol Štíbrová

„Že se teda ještě vezmeme, sme se rozhodli před dvěma týdny, během pár hodin sme měli termín i prstýnky, šaty sem začala shánět v neděli poté, co mi holky naznačily, že ty šedivý flitrovaný za 30 éček z internetu sou sice super, ale na mou jedinou svatbu v životě bych si možná mohla opatřit něco epesnějšího. Bylo to celý krátký, malý a milý, i s dvěma svatebčanama v břiše a mou 90letou babi, která je neskutečná a vážila na naši lehce punk svatbu cestu, nás bylo 12. Smála sem se a bulela a pak se podepsala do matriční knihy dvakrát blbě. Bylo to boží a hlavně - vzala sem si nejlepšího chlapa na světě. Díky rodino, že ste byli s náma,“ popsala mladá paní Nikol Leitgeb svůj svatební den.

Zdroj: Pavel Novotný

Novomanžele oddal starosta Řeporyjí Pavel Novotný. Nikol Štíbrová má zhruba měsíc do porodu a tak to bylo o fous. Sama nevěsta podotkla: „Stihli jsme to.“