Herečky Marika Šoposká a Sarah Haváčová mají recept na vrásky. Je to jednoduché
Zdroj: herminapress

Herečky Marika Šoposká a Sarah Haváčová mají recept na vrásky. Je to jednoduché

Vytvořeno dne 03.11.2023

Přestože lektorka jógy a zakladatelka organizace Seniorem Jana Rachno s radostí křtila knihu Ozdravná jóga pro seniory, na křest došly dvě krásné mladé ženy, které do seniorského věku mají ještě hodně daleko - herečky Sarah Haváčová a Marika Šoposká.

Marika Šoposká uvedla: „S Janou jsme se seznámily na józe. Cvičím už dlouho, akorát moji snahu přerušilo těhotenství, jak moje, tak Jany. Ano, cvičím jógu, tak v různých intervalech pořád. Ale na takové „zapletené“ pozice ještě nemám. Není to jednoduché, to člověk opravdu musí cvičit pravidelně, aby to zvládl. Do těchto poloh už jsem se dostávala, pak jsem otěhotněla a vše dostalo jiný vývoj. Ale ten progres je na józe hodně příjemný a povzbuzující,“ usmívala se štíhlá maminka dvou kluků, která momentálně hraje v seriálu Oktopus mladou kriminalistku. „Teď si uvědomuji, že jsem v žádné filmové či divadelní roli jógu necvičila. Ale bylo by to hezké, spojila bych příjemné s užitečným,“ uvedla Marika Šoposká a přiznala, že nejradši relaxuje v křesle s knihou v ruce, a i proto knížku Jany Rachno určitě pročte.

Setkání s Janou Rachno nebylo jen o knize. Přítomní hosté si dali hned pár cviků z kapitoly o obličejové józe. Je to dobré na vrásky, nic k tomu nepotřebujete a jak vidno, dá se cvičit i v restauraci.

Video soubor

Zdroj: Aplausin.cz