Hodně těsné vítězství. Titul Survivor získal Tomáš
Zdroj: TV Nova

Hodně těsné vítězství. Titul Survivor získal Tomáš

Vytvořeno dne 20.05.2023

Tento týden vyvrcholil boj o titul Survivora Česko & Slovensko, kde proti sobě bojovali o vítězství na ostrově v Dominikánské republice Rebelové a Hrdinové. Napínavá show moderovaná Ondřejem Novotným byla u diváků velmi oblíbená, a to na televizních obrazovkách i v online prostředí. Do finále se dostala trojice Karolína, Tomáš a Martin.

Hlasování poroty ve finále bylo velmi těsné. O konečném výsledku nakonec rozhodl jediný hlas. Překvapivou volbou byla volba Johanky, která svůj hlas přidělila nečekaně Tomášovi, který tak zvítězil v poměru hlasů 5 ku 4. „Od úplného začátku jsem věřil, že se dostanu až na samotný konec a nepřipouštěl jsem si jinou možnost. Jen trochu naivně jsem si myslel, že titul Survivor se dá vyhrát klidnější cestou. Ale stejně jako v životě, nic není tak, jak si naplánujeme, a proto moje cesta hrou se proměnila v neskutečnou horskou dráhu. Já však ani na vteřinu nepřestal věřit a ustál to až do samotného konce,“ říká Tomáš Weimann, trenér skateboardingu, který diváky okouzlil svým životním příběhem. Neměl úplně jednoduché dětství. Říká, že i když byl naživu, tak nežil. Život mu začal nastavovat přívětivější tvář, když se vydal do Asie, kde meditoval v buddhistickém chrámu.

Tomáš trofej získal již v Dominikánské republice, ale převzal si ji i po druhé před zraky nejvěrnějších fanoušků, kteří přišli velké finále sledovat za účasti letošních soutěžících do pražského klubu Duplex. „Každý, kdo kdy vyhrál Survivor, tak si ten titul zaslouží, protože Survivor neočůráš. Tam nehlasují lidé, není to soutěž krásy. Bojuješ tam o to, aby ti lidé, které pošleš do poroty ti dali více hlasů než tvému protivníkovi. Tomášovi k vítezství gratuluji,“ říká moderátor Ondřej Novotný a dodává: Tenhle ročník je jednoznačně nejlepší ze všech Survivorů a Robinsonových ostrovů, které jsme dělali. Je to vidět na číslech, na nadšení lidí, kvalitě. Zkrátka úplně na všem, ať už na metrikách nebo na tom vibu, který doprovází tu show a na tom, jak se lidi hlásí a mají zájem o další ročník.“