Holky Decastelo jsou jako přes kopírák. Dělí je jen pár let a velikostí
Zdroj: herminapress

Holky Decastelo jsou jako přes kopírák. Dělí je jen pár let a velikostí

Vytvořeno dne 20.11.2020

 

Herečky Evu Decastelo s dcerou Zuzankou a Denisu Nesvačilovou oslovila módní návrhářka Veronika Štěrbová, jestli by společně nenafotily její novou kolekci Sophostic by Veronika. A bylo vidět, že jablko nepadlo daleko od stromu. Malá Zuzka se producírovala před fotoobjektivem se stejnou jistotou jako její máma. Navíc ve stejných šatech, jen o pár čísel menších.

„Zuzanka byla nadšená, že může být za modelku. A když zrovna nefotila, chopila se role asistentky. Hned po posledním fotce se ptala, kdy si to zopakujeme,“ pyšně se usmívala Eva Decastelo.

 „Celé focení jsme si společně moc užily, protože s Denisou Nesvačilovou jsme kamarádky ze seriálu Slunečná. A vzhledem k tomu, že jsme všechny s Veronikou Štěrbovou naladěné na stejnou vlnu, dohodly jsme se i na vytvoření jedné limitované edice,“ plánovala Eva Decastelo a hned prozradila, o čem to bude.

Eva s dcerkou navrhnou jeden outfit pro maminky a dcery, Denisa tak trochu skejťácký styl, všechny společně jeden Unisex model pro celou rodinu a Veronika Štěrbová tomu dá konečný punc.