Holubová, Vejvodová a Töpfer společně vyrazily k moři. Není to zrovna dovolená snů
Zdroj: TV Nova

Holubová, Vejvodová a Töpfer společně vyrazily k moři. Není to zrovna dovolená snů

Vytvořeno dne 12.04.2023

Na světě jde koupit skoro cokoli, Elišku (Lotti Töpfer) a celou rodinu ale zaskočí, že i taneční partner. Ještě horší je způsob, jakým se Eliška o změnách dozví a pochopitelně to pro ni bude velké zklamání. To Klára (Zuzana Vejvodová) nemůže nechat jen tak a za svou dceru se postaví, možná víc, než by bylo zapotřebí. Celé situaci rozhodně nepomůže, když se řešení ujme i rázná babička (Eva Holubová), která je vždycky se vším rychle hotová.

Ale jedno jí upřít nelze, zábava s ní je veliká. Tentokrát se pokusí rozpustit vnuččiny splíny skutečně originálním způsobem. Z ničeho nic se totiž rozhodne vzít Kláru s Eliškou na dovolenou, i když jen imaginární. Klára si tuhle hru dobře pamatuje ze svého dětství, takže její nadšení je o poznání menší než Eliščino. Navíc jí tohle předstírání nikdy moc nebavilo, a teď je to tu zase. Naopak Elišce společně strávený čas hraním pomůže přijít na jiné myšlenky. Ne nadarmo se totiž říká, že moře léčí.

Přestože Kláru dovolenou jen předstírat nebaví, její představitelka Zuzka Vejvodová své herecké schopnosti k pobavení dětí využívá ráda: „Hereckou profesi pro pobavení dětí využívám. Zažíváme spolu dost legrace třeba při dabování naší milované kočky. Podle toho, jak se u toho syn směje, mi to asi celkem jde,“ a zavzpomínala i na období, kdy byly její děti ještě malé: „Jonáš si rád jako malý hrál na policistu, měl zásobu takových těch výstražných bíločervených pásek ‚vstup zakázán‘ a tím byl schopen obepnout veškerý nábytek v bytě, včetně mě. Hotová pavučina. Když jsem spolupracovala, byl nadšený!“

Video soubor

Zdroj: TV Nova