Honza Bendig si pustil domů náhradní manželku. Jaký má zpěvák dům?
Zdroj: TV Nova

Honza Bendig si pustil domů náhradní manželku. Jaký má zpěvák dům?

Vytvořeno dne 05.04.2022

V novém díle Výměny manželek diváci uvidí, jak si zpěvák Honza Bendig poradí v rodině se třemi dětmi a náročným tatínkem, a jestli se dokáže na druhé straně Růžena přizpůsobit ryze mužské domácnosti.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

V nové epizodě se diváci setkají s rodinou, která žije ve vesnici Trhová – se zpěvákem Honzou (27) a jeho přítelem Lukášem (35). Honzu s Lukášem oslovila produkce Výměny manželek. Zpěvák tento pořad miluje, a už když byl malý, přemlouval maminku, aby se přihlásili. Partneři v rámci Výměny chtějí i tak trochu zbořit mýty ohledně stejnopohlavních párů a dokázat divákům, že jsou vlastně úplně normální. Oba mají mezi sebou i jasně rozdělenou péči o domácnost, Lukáš dělá práci kolem domu, Honza pak miluje uklízení uvnitř. Zpěvákovi by nevadilo starat se o osm devět dětí, klidně by je podle svých slov bral i v reálu.

Na druhé straně se diváci seznámí s Růženou (48), Štefanem (52), Leonem (18), Nikolasem (18) a Cindy (13), kteří žijí v Žatci. Rodina se do Čech vrátila teprve před rokem po sedmiletém pobytu v Anglii. Do Výměny manželek se přihlásila Růžena zejména kvůli tomu, že jí nikdo nepomáhá v domácnosti. Manželé spolu žijí 31 let. Je u nich velmi živo, ale jak říkají, jsou na to zvyklí, a když je doma ticho, nejsou ve své kůži

Výměna manželek už ve středu večer na Nově a již nyní na Voyo.