Denisa Nesvačilová jako zelená příšerka aneb i toto maskéři Tváře dokážou!
Zdroj: TV Nova

Denisa Nesvačilová jako zelená příšerka aneb i toto maskéři Tváře dokážou!

Vytvořeno dne 03.04.2022

Denisa Nesvačilová během dosavadní cesty Tváří předvedla opravdu pestrou škálu nejrůznějších proměn. Připomeňme si například Jennifer Lopez, Františka R. Čecha, Britney Spears nebo Jiřího Korna. Aby toho nebylo málo, čeká ji nyní něco naprosto mimozemského!

Denisa Nesvačilová totiž bude mít za úkol ztvárnit zelenou příšerku jménem El Chombo. Její kultovní videoklip Dame Tu Cosita na YouTube viděly již téměř 4 miliardy lidí.

Bizarní postavička - něco mezi mimozemšťanem a přerostlou ještěrkou - je od hlavy až po paty zelená a charakteristický je pro ni velmi specifický, chvílemi pěkně obscénní, tanec. Denisu tak čeká proměna, na kterou zcela jistě nikdy nezapomene. Vždyť jenom v maskérně strávila téměř devět hodin!

„Původně jsem si myslela, že je to ještěrka, ale nikoli. Když jsem toto vystoupení začala nacvičovat, zjistila jsem, že je to spíš mimozemšťan, takže jsem to vlastně tak trochu já,“ směje se Denisa Nesvačilová. A již bez úsměvu dodává: „Musím přiznat, že poslední hodiny v maskérně pro mě byly už hodně psychicky i fyzicky náročné. Začínali jsme lepením vysokého čela, které mi v průběhu začalo padat na oči, takže jsem ho jimi musela držet, aby se nezhroutilo úplně. Hlava mě z toho začala bolet jako snad nikdy v životě. Nakonec jsme ale ve spolupráci s trpělivým a profesionálním týmem vše dovedli ke zdárnému konci a já doufám, že i k divácky nezapomenutelnému vystoupení.”