Zpěvačka Nikola Ďuricová se role Blaženy nebojí. Dojit mléko umí!
Zdroj: herminapress

Zpěvačka Nikola Ďuricová se role Blaženy nebojí. Dojit mléko umí!

Vytvořeno dne 04.04.2022

Zpěvačka Nikola Ďuricová vyrazila na zahájení letošní vinařské sezóny do moravského Zaječí. Víno má ráda a přiznala, že ho poprvé ochutnala ve třech letech. A nedopadlo to dobře!

Video soubor

Zdroj: Herminapress

„Táta dělával domácí víno. Tenkrát to bylo rybízové. Okoukala jsem, jak hadičkou ústy vcucl víno a přepustil ho do jiné nádoby. To se mi moc líbilo. Pak na chvilku odešel a to přišla moje chvíle. Vcucla jsem a polkla. Mamka mi pak vyprávěla, že měla se mnou těžkou noc. Ve třech letech jsem asi měla malou kocovinku,“smála se Nikola, které příhoda z dětství vztah k vínu nepokřivila, což dokázala ve Vinařství Vajbar, kde si pochutnávala na bílém suchém.

Nikole Ďuricové začínají v dubnu zkoušky na muzikál Slunce, seno, jahody, které uvede Hudební divadlo Karlín. Nikola hraje Blaženu a je momentálně ve fázi korepetic. „Poslechla jsem si demo nahrávky a byla jsem překvapená ze svých partů, které napsal Ondřej G. Brzobohatý. A hezké bylo, že on nazpíval vysokým hlasem i ty ženské party. Docela jsem se bavila, jak pěje. Rovnou by mohl hrát mojí Blážu,“ usmívala se zpěvačka a dodala: „Role Blaženy se nebojím. Babička s dědou měli krávu a naučili mě dojit. Tak do kravína za starou Škopkovou mohu. Dojit umím!“