Like House: Intimní chvíle Datla s Barčou odhalily záběry z bezpečnostní kamery
Zdroj: TV Prima

Like House: Intimní chvíle Datla s Barčou odhalily záběry z bezpečnostní kamery

Vytvořeno dne 05.05.2021

Napětí ve vile roste a hádky mezi influencery eskalují! Dnešní epizodu zahájí virtuální moderátorka Lucia krátkým proslovem.

Video soubor
Zdroj: TV Prima

„Parto, musím s vámi o něčem mluvit. Cítím to napěti mezi vámi a musíme si něco ujasnit. Rozhodla jsem se vám něco ukázat. Předtím vás poprosím, dejte mobily na stůl. To, co teď uvidíte, zůstane ve vile.“

Na televizi se objeví video z bezpečnostní kamery se záběry Datla a Barčy v intimním kontaktu.

„Nám se tady pořád někdo sere do soukromí. Je to naše soukromá věc. Co na tom nejste schopni pochopit. Já k tomu nemám víc co dodat, nikomu tím tady z účastníků neubližujeme. Kdyby se nám do toho nikdo nesral, tak se tady nic takovýho neděje,“ rozčílil se přede všemi Datel. „Místo, aby si přiznal pravdu a nalil si čistýho vína, tak do mě jedeš. Ty víš, že máš máslo na hlavě,“ kontroval Adam. Do hádky se zapojila i Laduška. „Tady jsi v reality show. Tady není soukromýho nic. Když nechcete, aby to lidi věděli, tak to nedělejte.“

 

 

 

Default User Image
Hah, 05.05.2021 13:55
Kukačka :D Nedivím se, že dostal takovou po drzce, když se chová jako debil. Ten si o to vysloveně říká
Default User Image
M91, 05.05.2021 13:59
Však ať mají spolu co chtějí, je to jen a jen jejich věc a všichni co to tolik řeší jim prostě jenom závidí!!
Default User Image
Stvoritel, 05.05.2021 19:14
Tak ty jsi dobrej debil/krava. Treba uz jen to, ze ma pritelkyni? Nebo spis teda mel? :D
Default User Image
Dany, 05.05.2021 14:28
Mluví o vztahu s Bárou, který ani není vztah ale má přítelkyni se kterou si raději dá pauzu. Jsem matka dvou kluků, a jsem na ně sama. Jestli se jeden z nich bude k ženám chovat jen z poloviny jako se teď datel zachoval ke své přítelkyni tak ho osobně vykleštim. Buď s někým chci být a nepodvadim a nebuduju si "vztah" a nebo danou osobu pošlu do... a pak teprve zkusím navázat vztah.
Default User Image
Kateřina Jandová, 05.05.2021 14:45
To jsou teď ty "vzory", které se předkládají mladé generaci. Vůbec nechápu, proč media takové (řečeno slušně) dreky pouští. Úpadek kultury - mysleli jsme si, že už to hůř nejde, ale ono jo!
Default User Image
Mladá Generace, 05.05.2021 23:46
Běžte se koukat na Prostřeno a výměnu manželek, tam jsou ty "vzory" lepší
Default User Image
Evca, 25.05.2021 18:00
Proboha neberte to vážně vždyť jsou to sami vypatlanci s IQ houpací kone(to ještě urážím toho kone). Hlubší dno je už jenom peklo a tam naše "zlata mládež" patří .