Houslista Jaroslav Svěcený slaví. K narozeninám si dal pěkný dárek
Zdroj: herminapress

Houslista Jaroslav Svěcený slaví. K narozeninám si dal pěkný dárek

Vytvořeno dne 08.12.2020

Krásnou šedesátku slaví dnes houslový virtuóz Jaroslav Svěcený. Narozeniny slaví v plné pohodě a zdraví, které ho v minulých letech hodně zradilo. K narozeninám si před pád dny dal pěkný dárek. Je to kulatinové dvojalbum Way Of Life. Album je zcela odlišné než předchozí čtyři desítky titulů právě proto, že je narozeninové, tudíž na přání oslavence.

Video soubor

„Udělal jsem si radost a za doprovodu velkého symfonického orchestru jsem natočil dvojalbum, které se určitě vymyká mé dosavadní tvorbě. Takže zde najdete příkladně Yesterday nebo muziku s filmů Tenkrát na západě či Schindlerův seznam. Natočit hudbu různých žánrů, které v průběhu let navštívily moji duši, mysl a samozřejmě srdce, bylo vždycky mým snem. Můj dědeček byl kapelník a houslista, takže mám multižánrovost v krvi.“ říká Jaroslav Svěcený.

Jaroslav Svěcený nechce slavit sám. Proto narozeninový koncert nezrušil, ale přeložil na 11. června 2021. „Mám podezření, že vzhledem k téhle nešťastné době budu svoje šedesátiny slavit celý rok,“ smál se čerstvý šedesátník.