Hrdina chystaného seriálu Dobré zprávy řádil s modelkami v bazénu. Žádná ho neulovila
Zdroj: herminapress

Hrdina chystaného seriálu Dobré zprávy řádil s modelkami v bazénu. Žádná ho neulovila

Vytvořeno dne 20.09.2022

Vodu má pohledný herec Jan Komínek sice rád, ale strávit v ní bez přestávky šest hodin, byla tak trochu výzva. Kvůli natáčení reklamní kampaně musel dokázat, že má vedle dokonalé figury i výdrž.

Trochu vzrušení způsobili na Kutnohorsku filmový štáb, modelky a známý herec. Natáčení reklamy bylo totiž situováno do bazénu. Honza Komínek byl ve vodě celých šest hodin. 

„Já si to užívám, mám vodu rád. Ve vodě jsem ale takhle dlouho nikdy nebyl, takže přiznávám, že to bylo asi moje nejdelší koupání,“ říká Honza. Trpělivý byl i v roli modela. Stejně jako přítomné modelky ho oblékla návrhářka Martina Pipková Loudová. Krásnými dívkami v bazénu se nenechal rozptylovat. „Snažím se být profesionál a soustředil jsem se na svou roli,“ říká se smíchem herec. A přitom by si klidně trochu z kopýtka vyhodit mohl, je totiž momentálně singl. Nezměnilo to ani léto, které k letním láskám přímo vybízí. „Já jsem měl v létě úplně jiné starosti. Rekonstruuju už dva roky byt, a pokud mi síly a dovednosti stačí, dělám na něm sám. Samozřejmě odborné věci přenechávám odborníkům, jako třeba elektřinu a tak. Já jsem spíš odborník na práci demoličního rázu, vynášení sutě a tak podobně. Vymalovat ale třeba taky umím,“ uvedl Honza a doufá, že do měsíce bude mít hotovo.

Momentálně je zaneprázdněn natáčením seriálu Dobré zprávy pro televizi Prima, který má mít podle jeho slov osmdesát dílů. Ztvárňuje v něm jednoho z bratrů, kteří dělají pekařskou show v televizi. „Moje role je mladý kluk, který našel velkou zálibu v ženách,“ rdí se Honza, ale dušuje se, že postava není inspirovaná jím samotným. „Je to docela divoch. Těším se, až se na to budou dívat rodiče, budu se trošinku stydět,“ uzavírá Honza Komínek.