Tyhle kočičky hledají životní lásku v Love Islandu. Najdou ji?
Zdroj: TV Nova

Tyhle kočičky hledají životní lásku v Love Islandu. Najdou ji?

Vytvořeno dne 19.09.2022

Druhá série nejpopulárnější seznamovací reality show v Česku a Slovensku - Love Island - je zpět! Vila na Kanárských ostrovech je připravena na nová romantická dobrodružství mladých ostrovanů, kteří přišli hledat lásku svého života! Čekají je zcela nové hry, nové výzvy a také příchody bombshells! O překvapení nouze nebude a pokušení bude číhat na každém kroku.

Podstata Love Islandu je jednoduchá. Soutěžící si budou v luxusní víle užívat nejen slunce, moře a společné hry a úkoly, ale pod dohledem televizních kamer budou hlavně hledat lásku svého života…. V průběhu show spolu soutěžící flirtují a tvoří páry. Někdy je naopak rozbíjejí. Jejich cílem je najít lásku svého života a dostat se svojí polovičkou až do finále. V každé epizodě jsou jejich vztahy testované, protože ten, kdo ve vile neutvoří pár anebo je spárován pouze účelově, bude muset vilu opustit. 

„Devadesát procent celé show stojí na jejich účastnících. Oni vytvářejí obsah, příběhy a my se jim v tom snažíme co nejvíc pomáhat. Vytváříme pro ně situace a pak je na nich, jak se k tomu postaví. Proto je důležité mít aktivní a veselé ostrovany,“ říká kreativní producent Jan Bors.

Hanka | 21 let | modelka | Ostrava - Hana a Love Island – to je na první pohled ideální spojení. Jednadvacetiletá modelka, jejíž ostravský původ prozrazuje typický přízvuk, rozhodně nepatří mezi ty, které by nečinně seděly v koutě. Kdykoli o něčem začne zaujatě vyprávět, mluví celým svým tělem: gestikuluje, pohybuje se, dělá obličeje, což je velmi zábavné pozorovat. Rozhodně patří mezi dominantní typy, které potřebují neustálou pozornost, náklonnost a dynamické podněty. Hana už se částečně proslavila díky účasti v soutěži Miss ČR 2022 a na Instagramu ji sleduje více než 30 tisíc followerů. V životě by ráda našla opravdového chlapa, který by nedopustil, aby jejich vztah sklouzl do stereotypu a nudy.

Tina modelka a realitní agentka | 23 let | Praha - Tina je velkou fanynkou reality show. Třiadvacetiletá realitní makléřka z Prahy na první pohled působí jako sebevědomá žena, která ví, co dělá, a ví, jak svých cílů dosáhnout. Téměř pořád se usmívá, mluví plynule a rozhodně. Obvykle bývá klidná, ale občas umí i vybuchnout. Její exotický vzhled ji navíc téměř předurčuje k účasti v Love Islandu, protože letní atmosférou přímo dýchá. Tina měla dosud jen jeden vážný vztah a příležitost zúčastnit se soutěže přišla jako na zavolanou. Vše, co se týká lásky, pro ni bude zároveň nové a vzrušující. Imponují jí hlavně zábavní kluci, kteří mají dobré srdce.

Denisa Studentka | 20 | Vizovice - Denisa, dvacetiletá studentka stomatologie z Vizovic, se v mnohém podobá vítězce první sezóny, Lauře. Je přirozeně krásná, pochází z malého města a její osobnost je ryzí. Zároveň je velice inteligentní i přiměřeně ambiciózní. Ví přesně, co chce, a jak svých cílů dosáhnout. Pro studium stomatologie se rozhodla i proto, že se jedná o jeden z oborů medicíny, který je příslibem dobrého finančního zajištění. Nejvíce si ovšem cení své rodiny a  rodinného zázemí. S randěním Denisa zatím příliš zkušeností nemá, i proto může lásce propadnout velice rychle.

Sára | 19 let | studentka | Čtyřkoly - Sára, devatenáctiletá studentka s uhrančivým pohledem ze středočeské obce Čtyřkoly, je nejmladší účastnicí úvodní desítky soutěžících. Na první pohled působí mnohem vyspělejším dojmem, ale zároveň z ní vyzařuje svěží a vášnivá energie. Zkrátka vypadá jako typ dívky, která žije tím, že se ráda baví a chodí na večírky, ale ulovit ji není úplně snadné, protože má jasnou představu, jak by měl její partner vypadat a co by měl splňovat. Sára má za sebou jeden vážný vztah, který ale nevyšel tak, jak si představovala. Od té doby zatím nepotkala nikoho, do koho by se dokázala zamilovat. Přestože je velmi společenská a ráda flirtuje, rozhodně nepatří mezi ty, které by se daly snadno oklamat.

Naty | 23 | Interiérová designérka | Bratislava - Naty, třiadvacetiletá návrhářka interiérů z Bratislavy, představuje typ ženy, která když vstoupí do místnosti, tak všechny okamžitě uhrane. Má nejen skvělou postavu, ale její osobnost především boří mýty o krásných ženách, mezi které se řadí. Ve svých projevech se drží spíše při zemi a na každého, kdo se ocitne v její blízkosti, působí velice milým dojmem. Naty si ráda užívá života plnými doušky. Ráda si s přáteli vyrazí ven, flirtuje a sex hraje při výběru jejího partnera důležitou roli. Pokud milenec v posteli pohoří, nemá pro ni smysl s ním dále ztrácet čas. Přesto je pro ni rodina na prvním místě a ideální partner by měl být především hodný a vnímavý.

Love Island odstartuje v pondělí 19. září večer na Voyo a o den později i na TV Nova.