Elegance střídá sympatii. Dominik Chabr  a David Novotný se obklopili krásnými dámami
Zdroj: herminapress

Elegance střídá sympatii. Dominik Chabr a David Novotný se obklopili krásnými dámami

Vytvořeno dne 19.09.2022

Ještě se pořádně nerozkoukal a už se na něj valí jedna povinnost za druhou. Titul Man of the Year 2022 je zavazující a tak vítěz světové soutěže mužské krásy Dominik Chabr reprezentuje, kde může. Například předával auto vítězce projektu Anděl mezi zdravotníky a Severní Čechy bodovaly. Vždyť lékařka Marta Vachová je z Teplic a Dominik z Mostu.

 „Na finále Anděla jsem nebyl, proto jsem rád, že jsem paní doktorku zastihl alespoň tady v Autobond group. Z Asie, kde se světová soutěž konala, jsem se vrátil před pár hodinami. Tam jsem si užíval soutěž a zážitky, které se naskytly. Každý den se cestovalo, nebyl čas přemýšlet, co jsem vlastně vyhrál a dokázal. To mi všechno dojde až doma. Bombardovaly mě pořád zprávy na telefonu, dodneška nemám některé otevřené. Nebyl čas,“ uvedl usměvavý sympaťák.

 „Teď nastane tanec. I když svoji manažerskou práci jsem dělal po internetu či za mne zaskočili spolupracovníci, práce se mi navršila. Jako hokejový brankář se už musím připojit ke svému týmu, kluci už naplno trénují. Mám také v Čechách nabídky ke spolupráci v rámci modelingu, ozvali se mi z Asie, mám se příští rok vrátit na focení. Určitě pojedu do Španělska za kamarádem, s kterým jsem držel partu v soutěži. Čeká mě toho hodně a těším se na to.“

Ředitel soutěží Anděl mezi zdravotníky a Muž roku David Novotný byl spokojený, že se výhra paní doktorce líbila. „Musím poděkovat, že společnost Autobond group s podporou KIA Česká republika zapůjčila vítězce krásné auto. Paní doktorka Vachová jistě vůz využije a celý rok bude reprezentovat soutěž Anděl mezi zdravotníky na svých cestách. A také děkuji Dominikovi Chabrovi, že pro soutěž Muž roku získal titul na světové soutěži, “ uvedl David Novotný a pozval MUDr. Martu Vachovou na finále dalšího ročníku projektu Anděl mezi zdravotníky, který se bude konat v srpnu 2023 opět v Městském divadle v Náchodě.