Hrdinka filmu V síti žije s manželem, přítelkyní a dalším mužem! Prozradila všechny detaily!
Zdroj: instagram.com/terezatezkaofficial

Hrdinka filmu V síti žije s manželem, přítelkyní a dalším mužem! Prozradila všechny detaily!

Vytvořeno dne 10.02.2021

„V dokumentu V síti herečka Tereza Těžká chytala úchyláky, přičemž sama žije v neobvyklém partnerském vztahu,“ jak zaznívá na diskuzních fórech. Herečka se veřejně přiznává k polyamorii. Má manžela, přítelkyni a kluka a veřejně teď odpověděla na nejzvídavější otázky.

S manželem Honzou se nedávno Tereza dohodla přizvat do vztahu ještě druhou ženu a s přítelkyní Aňou tak tvoří trio. Jak herečka řekla na streamu, není to tak, že by se nudili, ale jen to tak cítili a jsou to prostě 3 vztahy v jednom. Všichni tři tak musejí na společném vztahu dost pracovat, aby se vyvarovali všem nedorozumění a obavám z vyčlenění třetího.

"Kamarádům jsme ze začátku nedávali nic najevo, a když jsme jim to řekli, byli dost překvapeni. Ale pak byli fajn." Nakonec to zvladli dobře i v rodině.  "Vyvolávalo to u všech strašně moc otázek a já to chápu," prozradila Tereza na společném streamu a rozhodla se proto všechny otázky poprvé a naposledy bez okolků zodpovědět. 

"Nejčastější otázky jsou na žárlení a na to jak spolu spíme. Už mě to nebaví, ale chápu je. Já bych se na to také ptala. Polyamorie není žádný grupáč, ale ano spíme spolu. Já s Honzou, Honza s Aňou, Aňa se mnou a všichni dohromady." Na tom se shodli všichni tři. A co se týče žárlení, nic takového zas tak nepociťují. "Kolikrát vidím, jak dá Honza Terce pusu a já z toho mám krásný pocit. Je to taková komperze," prozradil nováček ve vztahu Aňa.

Všechny dál samozřejmě zajímá, jak to jednou budou mít s dětmi. K tomuto se všichni tři vyjádřili, že vlastně ještě neví. "Příjde mi sobecké přivést dítě do téhle doby," pronesla Terka a Aňa ji přitakala.

Snad jen Honza měl malinkou představu. Chtěl by dceru a vychovávat ji v lese. Ale nijak na ni nespěcha. Společně se shodli, že by si výchovu ve třech či ve čtyřech dokázali představit. Zde je však ta "4" relativní. Tereza má mimo tento vztach dalšího přítele a Aňa přítelkyni. U Terčina manžela Honzy to nyní vypadá, že kromě Aňi bude mít další dvě přítelkyně navíc.