Hrůzné okamžiky Ornelly Koktové: Ztratil se jí dvouletý syn v centru Prahy!
Zdroj: herminapress

Hrůzné okamžiky Ornelly Koktové: Ztratil se jí dvouletý syn v centru Prahy!

Vytvořeno dne 18.05.2022

 

Vypadalo to na krásný společný oběd, během minutky se ale rodinné štěstí Ornelly Koktové (29) a jejího muže Josefa Kokty (65) změnilo v peklo. Jejich dvouletý syn Sven náhle zmizel v samotném centru Prahy. Zasahovala policie!

Jejich nejstarší syn Quentin (9) odjel na výlet, a tak si Ornella s manželem Pepou vyrazili jen s mladšími dětmi Svenem a roční Lilianne do centra metropole. Výborně si pochutnali, ale pak přišel šok. „Během jedné chvilky byl Sven fuč. V jedné vteřině si šel pro pití, pak si hrál s holčičkou a kamínky. Do toho Lili taky řev, že chce taky pití a najednou…. Ten pocit nepřeju nikomu z nás,“ popsala trojnásobná maminka své okamžiky hrůzy.

Dvouletého chlapce nejdříve společně s obsluhou hledali po celé restauraci, která má dva východy, pak se s Josefem rozdělili a utíkali Svena hledat do ulic Prahy. Prožívali nepopsatelný strach a paniku, nakonec se Ornella rozhodla oslovit policii.

„Nakonec vše dobře dopadlo. Svena zachránila dvojice popelářů, kteří ho odchytli, jak si to štrádoval pryč směrem k České národní bance. Já po chvilce totálního strachu volala na policii, kde už mi naštěstí hlásili, že je s jednou z hlídek,“ oddechla si Koktová.

A podobné chvíle zažila i před lety s prvorozeným synem. „Tenkrát mě zmizel syn na pouti, už bych to zažít nechtěla,“ přiznala. Na sociálních sítích s Ornellou soucítilo několik maminek, které takové hrůzné okamžiky zažily také. Vždy se naštěstí nezbedné ratolesti našly.