Hvězda Dakaru Michek povozil krásku Gášpárovou. Co dostal na oplátku?
Zdroj: Sport 5

Hvězda Dakaru Michek povozil krásku Gášpárovou. Co dostal na oplátku?

Vytvořeno dne 15.03.2021

Když se sejdou dvě hvězdy z různých odvětví, může to být docela zábava. Hned dvakrát se potkali motocyklista Martin Michek, který letos opět zazářil na rallye Dakar a jedna z nejtalentovanějších hereček Gabriela Gášpárová. A že jim to spolu opravdu šlo, o tom není třeba pochybovat. 

Sexy brunetka nejprve přijala pozvání od Martina, který slíbil, že ji pěkně povozí. Nehledejte v tom ale žádný jiný kontext než ten, který tam opravdu je - Michek totiž krásnou modelku svezl na svém dakarském stroji, se kterým si v legendárním etapovém závodě dojel pro fantastické desáté místo. Tím jen tak mimochodem vyrovnal nejlepší český výsledek Stanislava Zlocha z roku 1998. „Byla to paráda, moc jsem si to užila,“ usmívala se Dívka roku 2016. A Martin nešetřil chválou. „Vůbec se nebála, a to jsem to chvíli opravdu celkem rozjel. Takže klobouk dolů, třeba mě příště na Dakar doprovodí,“ mrkal směrem ke Gášpárové. Ovšem samozřejmě ve vší počestnosti, závodník se šťastně ženatý a je otcem krásného syna.

Aby to Gábina Martinovi oplatila, pozvala ho zase "na svou půdu".  Byl totiž jejím hostem v pořadu Ukaž se!, který uvádí stanice Sport 5. Spojení hudby a sportu (o tom tento pořad je) přitom Michkovi není cizí. „Mám hudbu rád, takže jsem neváhal. Doufám, že se budou všichni dívat.“ A ještě na jedno spojení se mohou diváci těšit - krásy a adrenalinu. A takové pozvání se opravdu neodmítá...

UKAŽ SE! - host Martin Michek - repríza: 15.3. 9:35, 16.3. 13:15