Hvězda Případů 1. oddělení Miroslav Hanuš se pyšní: Tohle jsou ženy jeho života!
Zdroj: Se svolením Albatros Media

Hvězda Případů 1. oddělení Miroslav Hanuš se pyšní: Tohle jsou ženy jeho života!

Vytvořeno dne 17.11.2022

 

Diváci seriálu Případy 1. oddělení znají Miroslava Hanuše (59) coby bývalého šéfa pražské mordparty jako starého morouse, ale ve skutečnosti je plný elánu a je pořád samý úsměv. Aby také ne, když má doma hotový babinec. S manželkou a třemi dcerami se všichni sešli na křtu knihy a herec se jen dmul pýchou.

Hanušova manželka a bývalá tanečnice a choreografka Jana Hanušová totiž křtila knihu Radio z mrazáku, a pochopitelně pozvala celou rodinu. Kromě Miroslava tam nemohly chybět ani jejich tři dcery.

Zatímco prostřední Eliška (27) a nejmladší Jindřiška (22) jdou v tátových šlépějích, nejstarší Alžběta (31) se stala profesorkou na gymnáziu. Vyučuje češtinu a obor ZSV, kde se bere filozofie a náboženství. Bětka nosí zrzavé vlasy a má temně černé oči, je také nejvíc podobná mamince.

Elišku Hanušovou znají diváci ze seriálu Ulice, kde hraje naivku Báru Klímovou. Eliška se nedávno vdala, je z ní paní Bašusová a loni porodila syna. I proto na nějaký čas zmizela z obrazovek. Tam se ale vrátila jen krátce po porodu.

Mnohem víc zkušeností s herectvím má překvapivě nejmladší Jindřiška. Ta už jako sedmiletá debutovala v hraném válečném dokumentu Hanin kufřík. Objevila se také v minisérii Iveta, seriálu Anatomie života či ve filmu Americké dopisy. Svůj um ale předvádí i v divadle. Nyní studuje činohru na DAMU. Jindřiška je pro změnu ze všech dcer nejvíc podobná slavnému tátovi.

Zdroj: Autorský článek