Hvězda Slunečné Lambora a misska Bezděková  se rozešli
Zdroj: herminapress

Hvězda Slunečné Lambora a misska Bezděková se rozešli

Vytvořeno dne 22.11.2021

Hrdina seriálu Slunečná Marek Lambora a modelka Andrea Bezděková si po několika měsíční známosti dali vale. Podle jejich vyjádření se nejednalo o žádný dramatický rozchod, přesto rozloučení bolí. Aby předešli spekulacím, a přestože si oba své soukromí střeží, rozchod veřejně oznámili na sociálních sítích.

„S Ájou jsme se rozhodli naši společnou cestu životem rozdělit. Ani náhodou jsme si neublížili (abych usadil ty všelijaké otazníky zpátky do tečky), jen někdy zkrátka přijdete na to, že vás oba popohání vítr života na trochu jinou stranu. Takže teď budeme západy našich dní, s požehnáním toho druhého a s čistým srdcem, vyhlížet každý po svém,“ uvedl mimo jiné na své sociální síti Marek Lambora.

Česká Miss 2016 Andrea Bezděková vysvětlila: „Rozchod by neměl být považován za veřejnou událost a to, ani když jste označeni za veřejně známé osoby. Bolí to. A někdy, někdy to bolí ještě o fous víc, protože to nezůstane jen mezi vámi, ale pluje to společností, která vás tím konfrontuje v moment, kdy na to ještě nejste připravení.“

Oba zdůraznili, že na sebe nezanevřeli a nadále zůstávají přáteli.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 28.08.2023 01:54
lambora je dalsi v rade muzu kteri ji chteli opichat aby vedeli jaka je v sexu