Natálie Grossová si střihla roli ve filmu Superžena. Stejně jako režisérka Eva Toulová
Zdroj: Elena Yermachenko

Natálie Grossová si střihla roli ve filmu Superžena. Stejně jako režisérka Eva Toulová

Vytvořeno dne 19.03.2021

 

Tvůrci komedie Casting na lásku začali loňský rok s natáčením nového celovečerního filmu s názvem Superžena. Vizuálně netradičně pojatý snímek ze současnosti, který naráží na téma hledání postavení moderní ženy, slibuje atraktivní podívanou se známými tvářemi i podvodní natáčení.

„Hlavní protagonistka - jako svobodná bezdětná třicátnice - nenaplňuje očekávání okolí, když netouží po závratné kariéře ani založení rodiny. Bojuje s každodenními tlaky tak dlouho, dokud nátlaku nepodlehne a nerozhodne se být perfektní Superženou ve všech ohledech tak, jak to společnost vyžaduje," představuje snímek jeho režisérka Eva Toulová, která si hned první natáčecí den si zahrála jednu z postav.

„Moje postava je takovou neukotvenou ženou, která se zoufale snaží někam směřovat, ale vlastně neví, co chce," uvádí režisérka. „Ve filmu ukazujeme svět několika snových realit, do kterých hlavní hrdinka ve svých představách utíká. Nebude to jednoduchá natáčení, protože se část filmu odehrává i pod vodou," upřesnil producent Pavel Mědílek.

Snímek, ve které si zahraje například, Natálie Grossová a další známé tváře, vzniká pod společností Copperfilm a bude dotočen v první polovině tohoto roku. Poté se na něj mohou diváci těšit v kinech.